Триває реконструкція стадіону івано-франківського університету нафти і газу

news-image: Триває реконструкція стадіону івано-франківського університету нафти і газу
На стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу тривають ремонтні роботи. Тут облаштовують сучасні легкоатлетичні бігові доріжки та сектори позаду воріт.

Перебіг ремонтних робіт на місці оглянув голова обласної ради Олександр Сич. Спільно з представниками управління молоді та спорту облдержадміністрації та вищого навчального закладу керівник депутатського корпусу обговорив етапи реконструкції стадіону та можливості фінансування цих робіт з різних джерел, в тому числі з обласного бюджету. Адже, за словами Олександра Сича, стадіон університету має стати основною базою для занять легкою атлетикою на Прикарпатті, йдеться на сайті облради.

"Насправді в нас в області немає жодного такого стадіону, який відповідає всім параметрам, де можна тренуватися і проводити змагання. Очевидно, що обласна рада буде йти на зустріч тому, аби перетворити його на спортивний комплекс для занять легкою атлетикою та проводити на ньому змагання всеукраїнського рівня", - підкреслив голова облради. 

Завершити встановлення сучасних бігових доріжок планують до початку нового навчального року.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.08.2017 19:49