У Бистрицькому лісництві косуля привела дитинча

news-image: У Бистрицькому лісництві косуля привела дитинча
Минулого року єгерська служба та працівники ДП «Осмолодське лісове господарство» під час проведення рейду відібрали у браконьєрів дитинча косулі.

Самочку назвали Леонівна. Косуля проживала у вольєрі Бистрицького лісництва разом з іншими муфлонами. У липні 2017 року лісничий до Леонівни привіз самця, її ровесника з Бурштина, якого місцеві лісівники також відібрали у браконьєрів. Восени після спарювання самця відпустили на волю.

Минула зима, у самок муфлона з’явилося потомство. Ніхто з лісівників не сподівався, що й Леонівна приведе потомство, адже нечасто у природі косулі народжують малят у перший рік. Але, мабуть, у вольєрі Бистрицького лісництва сприятливі умови для збереження диких тварин, бо вкінці травня серед коренів смерекового насадження лісничий побачив дитинча косулі, яке матір вміло «замаскувала».

Працівники єгерської служби Бистрицького лісництва разом з лісничим Василем Бойком раді потомству. Адже це свідчення того, що лісівники правильно ведуть господарство та створюють сприятливі умови для популяції диких тварин.

Нагадаємо, у 2000 році в урочищі «Різарня» Бистрицького лісництва облаштовано вольєр для розведення та утримання диких тварин. Його площа – 0,85 га. У вольєрі розміщені спеціальні кормові майданчики, а також наявна в достатній кількості свіжа питна вода, до якої тварини цілодобово мають вільний доступ, пише прес-служба Осмолодського лісгоспу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.06.2018 19:43