У центрі Франківська хочуть встановити чотири підстанції, замасковані під арт-об'єкти

news-image: У центрі Франківська хочуть встановити чотири підстанції, замасковані під арт-об'єкти
У рамках налагоджених партнерських взаємин між міською владою та АТ «Прикарпаттяобленерго» у мерії відбулася зустріч двох сторін з питань актуалізації Меморандуму про співпрацю, який був підписаний на початку року.

Зокрема, мова йшла про надійнійсть електропостачання в окремих районах міста, для ефективного вирішення яких необхідне залучення енергетиків і представників міської ради. Одним із таких питань є відновлювальні роботи щодо заміни 48 пошкоджених кабельних ліній 0,4 кВ. Прискорення робіт ускладнюється через відтік кваліфікованого персоналу на заробітки. Тому наразі прийнято рішення, що у першу чергу буде проведено ремонт найбільш критичних дільниць, інформує прес-служба  ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Спільних дій потребує питання наведення  порядку поблизу трансформаторних підстанцій у спальних районах міста, де мешканці облаштовують стихійні смітники, а також більш суворих дисциплінарних покарань щодо розміщення реклами на електричних опорах.

Також енергетики звернулися з проханням підтримати рішення на сесії міської ради  щодо відведення земельних ділянок для розташування чотирьох розвантажувальних підстанцій у центральній частині міста. Це має покращити якість електропостачання, підвищить потужність і створить умови для підключення нових споживачів. У планах керівництва енергопостачальної компанії ці підстанції з допомогою місцевих художників перетворити в арт об’єкти, які стануть окрасою міста і цікавими фотолокаціями для туристів. Наявним вдалим прикладом є підстанція на площі Міцкевича позаду медакадемії.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.10.2018 07:42