У Делятині відкрили спортмайданчик зі штучним покриттям

news-image: У Делятині відкрили спортмайданчик зі штучним покриттям
У Делятині Надвірнянського району урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Участь у заході взяв голова обласної ради Олександр Сич, керівники району та селища.

"Буваючи з робочими візитами в районах області, переконався, що в жодному селі, навіть у найвіддаленішому, спортивні майданчики не пустують. Там постійно займаються діти. Впевнений, що і цей майданчик буде активно використовуватися", - відзначив на відкритті Олександр Сич, йдеться на сайті облради.

Будівництво спортивного майданчика стало можливим завдяки проекту "У здоровому тілі – здоровий дух", який став переможцем VII Обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2017 році. Загальна вартість майданчика – близько одного мільйона гривень.

"Цей майданчик побудований спільними зусиллями громади селища, районної та обласної рад. Саме такі умови передбачає Обласний конкурс, коли громада не просить кошти на вирішення тієї чи іншої проблеми, а пише проект і залучає додаткові фінансові ресурси", - додав голова обласної ради.

Відзначимо, що це перший спортивний майданчик на території Делятина, чисельність якого сягає 10 тисяч людей.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.10.2017 19:13