У Долині перевірили якість води з джерел

news-image: У Долині перевірили якість води з джерел
Якість води із природних долинських джерел є унікальною для споживання.

Це підтвердили недавні результати дослідження, які замовило комунальне підприємство «Комунгосп» Долинської міської ради. Метою перевірки була оцінка якості питної води в найбільш затребуваних жителями міста і нашими краянами джерелах, вивчення їх екологічного стану, проведення хімічних і органолептичних досліджень.

Як зазначає керівник підприємства Віталій Юсип, були замовлені дослідження трьох джерел. Два з них є в міському парку та одне в міському гаю (неподалік відділення поліції). Перші аналізи води взяли ще у лютому, ще одні – в червні.

Контроль якості питної води здійснює Долинський міськрайонний відділ державної установи Івано-Франківського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби України згідно з Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Широкий спектр параметрів, який досліджувала лабораторія, дав змогу отримати комплексну оцінку якості питної води.

Санітарно-мікробіологічний аналіз передбачав дослідження води за 32 показниками. Воду в лабораторії вивчили на вміст Ca, Mg, Na та інших елементів. Висновок дуже втішний: мінеральний склад води з джерел відповідає повноцінній фізіологічній потребі людини в мінералах та мікроелементах. «Питання екологічної безпеки води – надважливе, тому й вимагає уважного і професійного підходу. Вода у трьох долинських джерелах під постійним контролем фахівців нашої лабораторії, – зазначає завідувач міськрайонного відділу ДУ Івано-Франківського ОЛЦ ДСЕСУ Михайло Петрушка і додає, –  Лише природна вода, яка перебуває у постійному русі, може бути справді корисна для людини на противагу «бутильованій», яка у щораз більшому різномаїтті виробників і марок заполонює ринок»…

… Належно облаштовані, впорядковані водяні артерії безперервно «б’ють ключем» із глибинних земних надр. Водиця-джерелиця додає сил, наснаги і здоров’я. Тож нехай усі стежки ведуть Вас до цілющих Долинських джерел!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.07.2018 20:00