У дворі голови Асоціації деревообробників Прикарпаття сталися два вибухи

news-image: У дворі голови Асоціації деревообробників Прикарпаття сталися два вибухи
Вчора о 22 год 15 хв у дворі голови Асоціації деревообробників Прикарпаття пролунали два вибухи. Повилітали шибки. Працює міліція.

Про це йдеться у соцмережі Facebook на сторінці "Асоціація Деревообробних Підприємств Прикарпаття", передає кореспондент "Бліц-Інфо"

"Немає сумніву в тому, що ця історія почалася 02.03.21015р на засіданні таємної робочої групи, створеної розпорядженням голови ОДА № 109 від 02.03.2015 р. щодо забезпечення законності при проведенні торгів на лісовому аукціоні і " упорядкування конкуренції та обмеження монополізму". Розшифрував цю мудру тезу член згаданої комісії п. Ковальчук. " На території області працюють декілька великих деревообробних підпритємств, які мають можливість скупити за найвищою ринковою ціною весь обсяг деревини, що виставляється на продаж всіма продавцями області. Тобто зібралися кілька " діячів" і за кілька хвилин позбавили роботи тисячі прикарпатців в угоду таємничим великим підприємствам. Результатом цього заколоту стала поява на лісовому горизонті нової біржі, котра без тендерів, конкурсів, чи будь яких інших прозорих механізмів приступає до проведення аукціону по продажу лісової сировини. Цими " великими переробниками" , про яких йшлося на засіданні таємної групи, виявилися фірми п. Осипова,що крім фіктивного договору оренди обладнання у збанкрутілої фірми нічого не має, фірма п. Тимочка, що не має жодної переробки, фірма- перекупщик з Одеси, китайська фірма із Золочева і ще кілька " фірм,-гігантів" подібного гатунку, зареєстрованих в м. ів.-Франківську. На перших лотах ціна за 1 м.куб. сягнула 1200 грн. і більше. Присутні переробники всієї області швидко зорієнтувалися і заблокували це шахрайське дійство.Очолили спротив керівники Асоціації деревообробників Прикарпаття. До речі, організатори аукціону передбачали, що їхня афера не буде сприйнята і підтягнули до місця події загін тітушок. Правда, до відкритого протистояння не дійшло, - сили не рівні, а от із-за кута кидати вибухівку під будинок, де сплять діти ці " герої " можуть", - йдеться в повідомленні.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.03.2015 09:41Дядько
13.03.2015 10:00
Це шо получається місцеві патріоти країни всі повиїзджали, а бал править заїзджий кримінал? Оце то область, жопа якась получається, а франківці?

загрузка...