У Франківську мобільна група покарала перших паліїв сміття і трави

news-image: У Франківську мобільна група покарала перших паліїв сміття і трави
Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради створено мобільну групу із запобігання спалювання сухої рослинності та побутових відходів на території міської ради.

До складу мобільної групи увійшли відповідні фахівці зі структурних підрозділів міськвиконкому та МВ УДСНС які уповноважені на складання протоколів та притягнення до адміністративної відповідальності осіб які спалюють суху рослинність та побутові відходи. 

Нагадаємо що відповідальність за спалювання ТПВ на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення:

  • Стаття 52. Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель.
  • Стаття 82. Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення.
  • Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Такі порушення тягнуть за собою накладення чималих штрафів. Окрім того вдихання диму від спалювання листя та бадилля призводить до захворювання дихальних шляхів та онкозахворювань.

"Замість спалювання відходів пропонуємо їх компостування яке в свою чергу збереже чисте повітря, забезпечить родючість ґрунту та здоров'я Вам та Вашим дітям. Тож звертаємось до жителів міста та прилеглих сіл не забруднювати атмосферу, берегти здоров'я своє та оточуючих і заощаджувати власні кошти", - закликають у рейдовій групі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.09.2018 16:18