У Франківську молодь закликала нардепів не надавати додаткових повноважень Нацгвардії

news-image: У Франківську молодь закликала нардепів не надавати додаткових повноважень Нацгвардії
У четвер, 21 вересня в Івано-Франківську під ОДА пройшла акція проти надмірного збільшення повноважень Нацгвардії. Мова йде про законопроект № 6556, прийнятий у першому читатті парламентом.

Законопроект № 6556 пропонує, щоб нацгвардійці під час мирних зібрань могли застосовувати силу не лише щодо правопорушників, а й у випадку, коли учасники зібрань "скорочують мінімальну безпечну відстань" між ними. 6556 також пропонує наділити Нацгвардію фактично поліцейськими повноваженнями з охорони громадського порядку (в той час як зараз Національна гвардія виконує лише допоміжну для Національної поліції функцію). Окрім цього, 6556 пропонує передати МВС частину функцій Міноборони з управління Нацгвардією. 

Тож учасники акції прийшли під ОДА, аби висловити свій протест проти прийняття такого закону.

Як розповідає організатор пікету, представник молодіжної організації "ФРІ" Олександр Кампов, акція всеукраїнська і проходить сьогодні у 12 містах України. 

"Мета Нацгвардії - це захищати Україну, а не займатись охороною громадського порядку. Цим займається поліція.На нашу думку, цей законопроект - це створення ще однієї кишенької армії в Україні. Ми закликає нардепів не голосувати за цей закон у другому читанні і, як мінімум, відправити його на доопрацювання", - зазначив активіст.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.09.2017 15:41