У Франківську підприємство зливає каналізацію на тротуар

news-image: У Франківську підприємство зливає каналізацію на тротуар
Діяльність підприємств часто створює певні незручності для франківців, які проживають неподалік.

Днями в редакцію Бліц-Інфо звернувся франківець пан Василь, який обурений, що на вулиці Промисловій одне з підприємств виливає каналізаційні відходи на тротуар.

"Вулиця Промислова, 25. Підприємство виливає відходи прямо на тротуар і зроблену нову дорогу і бруківку. Люди ходять по цій гидоті, коли проїздять авто, залишаються кольорові плями", - повідомив пан Василь.

Виявилось, що за вказаною адресою працює ТДВ «Полонина», яке займається виготовленням кисломолочних виробів та продовольчих товарів. 

У коментарі ЗМІ керівник підприємства Анна Гасяк пояснила, що іншого виходу, як вивести трубу на тротуар у них не було.

«Вони, коли ремонтували тротуар, нашу трубу викопали, і нам вклинитись у каналізацію не дали. Там тієї води якась літра тече, а активісти і журналісти вже цим займаються», – обурилась жінка.

Журналісти намагались з'ясувати у комунальників, хто облаштовував тротуар і не доробив каналізацію, проте знайти винних так і не вдалося. В комунальному департаменті все звалювали на УКБ, а ті у свою чергу відсилали назад в департамент.

У розмові з кореспондентом Бліц-Інфо начальник муніципальної інспекції з благоустрою Михайло Яцків запевнив, що до них не зверталися зі скаргами щодо цієї ситуації.

"Нам треба по факту повідомляти. Ну приїдуть інспектори, там поплямлено, але звідки та вода? Треба зафіксувати саме коли ллється вода. Нам треба точний час коли виливають, ми ж не будемо там цілий день чекати", - сказав Яцків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.10.2017 18:51