У Франківську презентують фільм, який показує життя за колючим дротом

news-image: У Франківську презентують фільм, який показує життя за колючим дротом
Фільм розповідає історію про підлітка Богдана, який відбував покарання у Прилуцькій виховній колонії.Чи зможе він всупереч всіх життєвих труднощів налагодити життя на волі?

19 вересня в Кінотеатрі «Люм'єр» відбудеться презентація короткометражного документального фільму Небо над головами/Heaven over your head. Початок о 19-тій годині.

Фільм розповідає історію про підлітка Богдана, який відбував покарання у Прилуцькій виховній колонії два з половиною роки, а також його життя на волі. Як це перебувати по ту сторону колючого дроту? Хто може допомогти і чи є в цьому сенс? Чи зможе Богдан всупереч всіх життєвих труднощів налагодити життя на волі?

Фільм знімався 2 роки і показує справжнє життя підлітків позбавлених волі. Режисер фільму Василь Возняк є волонтером пенітенціарного душпастирства УГКЦ і відвідує місця позбавлення волі з 2011 року. Тривалість фільму: 18 хвилин.

У фільмі використана спеціально записана авторська музика композитора Івана Сюська, учасника програми Х-фактор. Короткометражний фільм Небо над головами/Heaven over your head є деб'ютом у документальне кіно для автора.

Вхід вільний


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.09.2018 19:57