У Франківську пропонують звести ще одну багатоповерхівку біля озера

news-image: У Франківську пропонують звести ще одну багатоповерхівку біля озера
Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини виніс на громадське обговорення проект детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Гетьмана Мазепи, 128.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості опубліковано у газеті «Західний кур’єр», пише Побудовано в ІФ.

Дозвіл на розробку детального плану території Івано-Франківська міська рада надала на сесії 31 липня.

Згідно проекту, на території по вул. Гетьмана Мазепи, 128 заплановане будівництво односекційного багатоквартирного житлового будинку, висотою у 7-8 поверхів. Забудова розрахована на 26 квартир. Площа квартир становить 2 060 м кв, площа забудови – 420 м кв.

За даними кадастрової карти, на вул. Гетьмана Мазепи, 128 зареєстровано дві земельні ділянки площею 0,0787 га та 0,0279 га відповідно. Їх цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. При цьому ділянки перебувають у приватній власності фізичних осіб.

Пропозиції до проекту ДПТ приймаються до 16 серпня в приміщенні департаменту архітектури: вул. Незалежності, 9, поверх, 5, каб. 504.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.08.2018 12:15