У Франківську придумали, як переконати молодь не виїздити за кордон

news-image: У Франківську придумали, як переконати молодь не виїздити за кордон
На сесії міської ради підтримали програму співпраці професійно-технічних навчальних закладів та промислових підприємств міста.

Зараз в Івано-Франківську, на жаль, на виробництвах – брак робітничих кадрів. Молодь масово виїжджає за кордон. Тому місто, яке ось вже два роки фінансує галузь професійно-технічної освіти, таким кроком планує підтримати промисловість. 

"Я твердо переконаний, що саме за виробництвом - майбутнє кожного міста. І якби кожен забудівник облаштував хоча б один цех, темп розвитку Франківська був би набагато кращим", сказав під час сесії мер.

Зараз у нашому місті діє 9 професійно-технічних закладів. У межах програми підприємства залучатимуться до навчального процесу, студенти проходитимуть практику на виробництві, а випускники отримуватимуть роботу. Крім того, підприємства братимуть участь в наповненні матеріально-технічної бази ПТУ, а як далека перспектива – будуватимуть гуртожитки для своїх працівників. Бо саме відсутність житла найбільше штовхає молодь на закордонні заробітки.

"Для популяризації робітничих професій будемо проводити всілякі конкурси на звання кращого столяра, повара, перукаря, коваля тощо. Також у планах - інтегрувати профорієнтацію у шкільну освіту", - анонсував Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.02.2018 21:36