У Франківську стартувала благодійна акція на підтримку Сергія і Тетяни Мороз

news-image: У Франківську стартувала благодійна акція на підтримку Сергія і Тетяни Мороз
Сьогодні, 14 квітня на площі Ринок стартувала благодійна акція на підтримку родини онкохворих Сергія та Тетяни Мороз.

Парамедик та військовий капелан - Сергій Мороз, має Гліобластому IV стадії (пухлина мозку), а у його дружини - волонтерки Тетяни виявили меланому ІІ стадії (злоякісне пухлинне утворення). Тож у центрі Франківська протягом двох днів триватиме благодійна акція зі збору коштів на лікування подружжя, повідомляє кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами одного з організаторів акції, волонтера Романа Дорожківського, раніше акція "Допомога твоя - найсильніша зброя!" була покликана на підтримку військових на фронті. Проте сьогодні активні волонтери сім'я Мороз зіткнулися зі страшною хворобою і потребують допомоги.

"Ці люди дуже багато зробили для наших воїнів. Сподіваюся, що ми також підтримаємо їх фінансово на боротьбу з хворобою і до кінця акції, зберемо велику суму", - закликав Дорожківський. 

У свою чергу присутні на заході священики пообіцяли молитися за здоров'я Сергія і Тетяни і також закликали людей не залишатися байдужими.

Благодійна акція триватиме два дні. В рамках акції буде: благодійний концерт місцевих виконавців, виставка світлин із зони бойових дій на сході України, виставка зброї та військової техніки, тренінги з психології та парамедицини, а також публічний збір пожертв. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на лікування подружжя Мороз.

А почався благодійний концерт з виступу військового оркестру НГУ військової частини 1241.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.04.2018 14:46