У Франківську стартував Всеукраїнський футбольний турнір пам'яті Дебенка

news-image: У Франківську стартував Всеукраїнський футбольний турнір пам'яті Дебенка
Сьогодні, 17 серпня в Івано-Франківську стартував традиційний футбольний турнір пам'яті Богдана Дебенка.

Цьогорічний турнір вже п'ятий за рахунком. Позмагатися за перемогу до Франківська з'їхалися команди з Києва, Хмельницька, Львова, Рівного, Чернівців та місцеві вихованці футбольних шкіл, інформує кореспондент Бліц-інфо.

"Цей турнір робиться щоб пом'янути нашого тренера, який багато для нас зробив. Окрім того основне завдання турніру, це підготовка команд до Дитячо-юнацької футбольної ліги, яка стартує у вересні. Тут команди привозять багато дітей, пробують, наігрують склади, тож явних фаворитів немає", - каже організатор змагань Ігор Гогіль.

Урочистості розпочалися з представлення команд та привітань. Зокрема з початком змагань юних футболістів привітав голова обласної ради Олександр Сич.

"Я дуже радий чути, що цей турнір проводять учні Богдана Федоровича. Саме таким має бути відношення учнів до свого вчителя і пам'ять про нього. Я щиро зичу, щоб ви стали тою доброю зміною, які піднімуть український футбол до висот міжнародного рівня. Власне такі турніри є такими краплиночками, щоб ми знову засіяли в світі як хороша футбольна держава", - сказав Олександр Сич.

Аби учасники мали більше стимулу для боротьби, голова обласної ради доручив оргкомітету відзначити грошовою премією кращого нападаючого, захисника і воротаря. Конверти з премією Олександр Сич передав організаторам.

Також голова облради вручив грамоти за проведення турніру двом співорганізаторам та вихованцям Богдана Дебенка: Ігорю Гогілю та Дмитру Гуменяку.

Опісля слово надали сину видатного футболіста і тренера Ігорю Дебенку.

"Мені дуже приємно, що з кожним роком ці змагання стають чисельнішими і пам'ять про батька живе. Цей турнір є ювілейним, адже збігся з 20 річницею як тата немає. Радий, що вихованці батька з року в рік організовують ці змагання, а обласна і міська влада їх підтримує. Бажаю вам щоб ви вдосконалювали свою майстерність і в майбутньому досягли тих висот про які мрієте. І вже через кілька років ми насолоджувалися вашою грою з великих стадіонів, а команди в яких мрієте грати ставали в чергу, щоб вас запросити",- побажав Ігор Дебенко

На завершення урочистостей капітани команд підняли державний прапор. Опісля команди почали готуватися до перших матчів.

Юні футболісти розповідають, що перед грою трохи страшно, проте, вони націлені на перемогу.

"У нас бойовий настрій! Ми тільки приїхали зі зборів і готові перемагати", - ділиться воротар франківського "Прикарпаття-1" Андрій.   


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.08.2017 16:24