У Франківську суддя Апеляційного суду задекларувала 672 тисячі рублів від дочірньої компанії «Газпрому»

news-image: У Франківську суддя Апеляційного суду задекларувала 672 тисячі рублів від дочірньої компанії «Газпрому»
З 1 грудня відповідно до постанови Кабінету міністрів в Україні почалася люстраційна перевірка всіх суддів. Тож судді різних інстанцій Івано-Франківської області подають документи на перевірку згідно із Законом України "Про очищення влади".

У зв'язку з цим на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції в розділі "Очищення влади в Україні" оприлюднений список діючих чиновників, що проходять перевірку, який щодня поповнюється новими особами. Серед них є чимало прикарпатських вершителів правосуддя, інформує кореспондент «Бліц-Інфо».

Особам, які підлягають перевірці в десятиденний строк з дня початку її проведення необхідно подати власноручно написану заяву за визначеною формою про проведення перевірки. Окрім заяви також додається декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, складену за формою згідно з Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» за 2013 рік. А також копію паспорта громадянина України.

Відповідно до декларації суддя Апеляційного суду в Івано-Франківській області Шалаута Галина Іванівна за 2013 рік заробила 253 169 тис гривень, а члени сім’ї - 292 747 тис гривень. Загальна сума сукупного доходу судді становить 271 375 тис гривень. Сума ж сукупного доходу членів родини Шалаути - 302 944 тис гривень.

У 2013 році члени сім’ї декларанта отримали за меж України від компанії АОА «Підзамбургаз», що є дочірною компанією ООО «Газпром буріння» 672 530 рос. рублів, що за сьогоднішнім курсом становить близько 118 тис гривень.

У власності судді є квартира площею 72,5 м кВ, а також її сім’я володіє гаражем 21,2 м кВ та квартирою 85 м кВ. Окрім цього члени родини судді Шалаути мають два автомобілі – Nissan x-trail 2002 року та ВАЗ 2109 436-50 IB 1990 року.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.01.2015 05:47



Справедливість
30.03.2015 18:00
Ой і затаскають вас по судах, ой як затаскають! Пожалієте, що на світ ся народили! Ждіть! Вже скоро!
Данило
30.03.2015 17:55
Вони такі сміливі та брехливі, бо думають якщо в розділі КОНТАКТИ нічого не вказано то брешии що хочеш і все з рук зійде. А от і їх фізичне місце розташування: місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 101, квартира 4. Є ще одна адреса: вул. С.Стрільців, 23, офіс 607. Тут вся інформація про них (пошук по ЮО за фразою: бліц-інфо): http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html Давайте винесем їх всіх на народну люстрацію! ПІДЛИХ БРЕХУНЯКІВ ДО МІЦНИХ ГІЛЛЯКІВ!!! Даєш народне правосуддя!
Оксана
30.03.2015 17:35
Виявляється, що то далеко не єдина брехлива стаття на цьому сайті, тут якраз, як правило, брехню і публікують, така політика злидюг цього видання! Ось підтвердження - http://www.blitz.if.ua/?q=news&id=8021 БРЕХНІ В ЗМІ - НІ! Писаку на гілляку! А потім на дибу! А можна і всю брехливу редакцію туди ж! Даєш люстрацію по народному! Слава Україні!
Данило
30.03.2015 05:36
Якого 2008 року? Ця псевдо-ЖУРНАЛЮГА геть осліпла - в декларації ж вказано - що машина Nissan x-trail 2002 року випуску! Ну тепер за перекручування фактів ЖУРНАЛЮГА вже не відмиється за цю брехливу і смердючу заказуху! Готуйся свиното до круглорічного хліба з водою! Беде тобі люстрація! От побачиш наволоч!
Володя
30.03.2015 05:24
Дід правду говорить, таких як Игорь-ко треба ізольовувати від суспільства, бо воно слабе на якийсь маньякально-депресивний психоз з ознаками шизофринії. Дурка без нього пустує, хоча може воно звідти якраз і втекло? Мабуть так і є. В якому світі ми живем? Жах один, бр-бр-бр.
Дід Перун
30.03.2015 05:07
Йой Єгорку шо таке дурне говориш, грім ті в сраку, і тобі то не встидно? То молодьож трошки дибильна пішла, гет вся в шляшка, фе , стидайсі, йолупе.
Данило
30.03.2015 01:26
Явно смердить якоюсь заказухою або дешевою жовто-лайновою пресою. боягузлива ЖУРНАЛЮГА що це писала, бо прізвища не вказано, явно давно по судах не була таскана. Хай памятає - все буває вперше. Бо якщо за цю недостаттейку мало заплатили, то буде рік на хлібі з водою сидіти, якщо повезе.
Славік
30.03.2015 01:16
Походу на вила Игоря треба насадити, бо він з тих неадекватів що і ляшки :)))
Ольга
13.01.2015 13:08
Дивуюсь нашим журналістам. Якщо у судді чоловік працює у цій компанії та отримає там заробітну плату, який у цьому кримінал? Свідомо налаштовують проти суддів
Игорь