У Франківську відбудеться кіноворкшоп для фільммейкерів з України та Судану

news-image: У Франківську відбудеться кіноворкшоп для фільммейкерів з України та Судану
Тобі від 17 до 23 років і камера для тебе - більше ніж засіб фіксації подій. Мрієш знімати відео про важливі суспільні проблеми, відео яке вражає і переконує? А як щодо співтворчості з українськими і суданськими фільммейкерами, плодами якої стане серія коротких фільмів на найактуальніші, найгарячіші теми для обох країн? Спробуєш прокласти міжконтинентальний кіноміст?

Запрошуємо молодих режисерів та операторів взяти участь у міжнародному мультимедійному проекті “Міст”. Мета проекту - створити культурні зв'язки між двома країнами, які інформаційно і культурно ізольовані одне від одного, популяризувати цінності міжкультурного діалогу, відкритості, боротьби з ксенофобією та расизмом.

Перший етап “Мосту” розпочнеться у листопаді. З 15 по 23 листопада в Івано-Франківську режисер і журналіст Ясир Фаїз разом з культурною менеджеркою Фарою Альз проведе кіноворкшоп для 6 кіномитців з України і Судану. Протягом тижня шестеро молодих фільммейкерів:

  • навчаться знімати короткі фільми та соціальну рекламу;
  • отримають базові знання з прав людини, зокрема про цінність міжкультурного діалогу та протидію дискримінації;
  • розвинуть лідерські здібності;
  • отримають необхідні навички, щоб стати менторами для інших кіномитців;
  • навчаться вести успішні блоги;
  • розпочнуть роботу над відеороликами, які презентуватимуть їхню країну.

 

Воркшоп відбудеться у креативному просторі Multimedia Lab  що є частиною сучасного інноваційного центру Promprylad renovation. Основні напрями діяльності простору - візуальна освіта та виготовлення мультимедійних продуктів. На момент старту проекту тут почнуть діяти дві постійні навчальні програми: школа анімації та школа AR, а невдовзі з’являться фото- і кіношкола.

Також рамках проекту, також відбудеться низка майстер-класів, кіно-дискусій, лекцій та інших заходів в щонайменше 4 українських містах. Ці події будуть проанонсовані додатково.

Щоб взяти участь у проекті, заповни анкету до 5 листопада включно. Про результати відбору організатор(к)и повідомлять не пізніше 7 листопада.

Відібрані фільммейкер(к)и матимуть сплатити організаційний внесок 500 грн. Організатор(к)и проекту забезпечать учасникам житло та компенсують витрати за проїзд.

Мультимедійний проект “Міст” реалізує Молодіжна організація “СТАН” спільно з Filmmaking For Children Initiative в рамках міжнародної програми “TANDEM”.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2018 07:26