У Франківську влаштували концерт для творчих матусь

news-image: У Франківську влаштували концерт для творчих матусь
У суботу, 13 травня на літній естраді парку відбулось свято «Криниця маминого серця», в рамках фестивалю «Мамина пісня».

На концерті вшанували творчих матерів міста, що своєю працею прославляють Івано-Франківськ не тільки в Україні, а й за кордоном, передають свою любов до всього українського - пісні, танцю, слова, вишивки не тільки своїм дітям, а й учням, студентам, вихованцям. Це – Ганна Карась (заслужений працівник культури України, науковець, музикознавець), Оксана Романюк (солістка обласної філармонії ім. Іри Маланюк), Мирослава Цюцьмаць (директор об’єднання муніципальних мистецьких колективів Івано-Франківська), Світлана Васірук (хореограф, викладач Івано-Франківської дитячої хореографічної школи), вишивальниця Уляна Яцишин (вишивки майстрині представило модельне агентство "Вікторія"), директор продюсерського центру "Стартім" Ірина Батюк.

Захід розпочався піснею «Мам», а ведуча зачитала привітання від імені Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна для всіх матусь Франківська.

Присутні на заході жінки отримали в подарунок чудові весняні квіти конвалії. Під час виступу творчих матерів та їхніх вихованців на LED-екрані транслювались фото матусь та відео привітання від їхніх дітей, які знаходяться зараз далеко від них.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.05.2018 05:42