У Франківську забудівник заборгував бюджету понад 1,7 млн грн

news-image: У Франківську забудівник заборгував бюджету понад 1,7 млн грн
Прокуратурою області під час моніторингу стану дотримання на території області вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено наявність заборгованості по сплаті за договором про пайову участь замовника будівництва багатоквартирного житлового будинку – товариства з обмеженою відповідальністю «Західбудінвест плюс».
Встановлено, що відповідно до вимог договору товариство як замовник будівництва багатоквартирного житлового будинкуіз вбудованими приміщеннями громадського призначення бере участь у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Івано-Франківська та сплачує пайову участь у сумі 1 512 619, 45 грн.

Однак зобов’язання товариством належним чином не виконувалось, сплату пайового внеску у встановлений договором строк не здійснено.

З метою усунення виявлених порушень, Івано-Франківською місцевою прокуратурою 30.01.2018 направлено до Господарського суд  Івано-Франківської області позовну заяву в інтересах держави в особі виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ТзОВ «Західбудінвест плюс» про стягнення основного боргу, пені та інфляційних втрат на суму 1 738 453, 29 грн.

Рішенням суду від 13 березня позовні вимоги Івано-Франківської місцевої прокуратури задоволено, інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.03.2018 16:56