У Коломиї судять прикарпатців, які вивезли у ліс підлітка, роздягнули та катували

news-image: У Коломиї судять прикарпатців, які вивезли у ліс підлітка, роздягнули та катували
На Івано-Франківщині судять шістьох жителів Коломиї та Коломийської області поглумилась над неповнолітнім.

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України, інформує прес-служба суду.

Нагадаємо, під час досудового розслідування встановлено, що 15 жовтня 2017 року, обвинувачені шестеро осіб, жителі Коломиї та Коломийського району перебуваючи на території лісового масиву в с. П’ядики, Коломийського району змусили неповнолітнього 2003 року народження стати на коліна та співати Державний Гімн України «Ще не вмерли України, і слава, і воля» та заподіяли потерпілому тілесні ушкодження у вигляді нанесення на спині лінійних саден-подряпин (за формою наближеною до літер «УК»).

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 296 КК України, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом (хуліганство) вчиненому групою осіб, а також незаконному позбавленні волі, вчиненому групою осіб.

У четвер, у  підготовчому судовому засіданні, по даному кримінальному провадженню прийнято рішення про призначення справи до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 16.00 год. 4 червня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.05.2018 09:10