У Коломиї судять жінку, що задушила та підпалила власне немовля

news-image: У Коломиї судять жінку, що задушила та підпалила власне немовля
На розгляд до Коломийського міськрайонного суду з Апеляційного суду Івано-Франківської області надійшли матеріали кримінального провадження про обвинувачення особи К. за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України

Під час досудового розслідування встановлено, що жінка у березні 2016 року одружилась, однак через сімейні непорозуміння молода пара розійшлась у жовтні того ж року. Від даного шлюбу обвинувачена 24 березня 2017 року народила сина, якого самостійно доглядала.

27 травня перебуваючи у приміщенні свого житлового будинку в с. Кобаки Косівського району знаходилась поряд зі своїм чадом займалавшись побутовими справами. Того ж дня у неї внаслідок обтяження необхідністю постійного догляду за дитиною, виник умисел позбавлення її життя.

Взявши тканинний шнурок обвинувачена обмотала шию дитини, після чого задушила сина. Надалі облила мертву дитину нафтопродуктом та підпалила її, однак тіло до кінця не згоріло. Продовжуючи свої злочинні дії обвинувачена загорнула тіло сина у тканину та віднесла до лісового масиву.

Таким чином, жінка обґрунтовано підозрюється у протиправному заподіянні смерті іншій людині, тобто умисному вбивстві малолітньої дитини, що кваліфіковано органом досудового розслідування як вчинення злочину передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.12.2017 17:02