У місті встановлюють нові зупинки

news-image: У місті встановлюють нові зупинки
Зручна транспортна інфраструктура – саме на це роблять акцент в Івано-Франківську. Місто не зупиняється на закупівлі нових автобусів і тролейбусів – паралельно встановлюють сучасні зупинки.

Минулого року розпочали облаштовувати такі в різних куточках міста. Цього року на вулицях міста з’явиться ще 26 нових зупинок, 12 з яких вже майже готові, інформує прес-служба МВК.

Зупинки мають електронне табло, схему руху маршрутів. Їх довжина 4, 5 або 6 метрів, залежно від пасажиропотоку та площі, відведеної під об’єкт. Що важливо, оснащені антивандальним склом. У ці дні нову зупинку встановлюють на вул. Північний Бульвар. До цього тут не було жодної. Тепер мешканцям буде комфортно очікувати транспорт.

«Насамперед ми реагуємо на звернення людей, де потрібна зупинка. Крім того, формуємо список об'єктів з тих, де особливо важливо їх встановити - центральна частина міста, знищені старі зупинки тощо. Наприклад, за підсумками «чорної п’ятниці» нову зупинку облаштували на вул. Стуса. Велика перевага, що вони однотипні, це гарно. Поступово плануємо всі зупинки громадського транспорту зробити такими», - розповів міський голова Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2018 06:34