У Надвірні компанія молодиків відмовилась оплатити свою вечерю

news-image: У Надвірні компанія молодиків відмовилась оплатити свою вечерю
Даний інцидент стався в одному із відпочинкових закладів міста Надвірна. Прибувши за лічені хвилини на місце виклику поліцейським охорони довелось вгамовувати розлючених відвідувачів.

За словами адміністратора закладу, невідомі завітали до кафе і зробили замовлення. Згодом, коли офіціант приніс рахунок, дані особи, а це двоє чоловіків та дві жінки повелися не очікувано - спочатку відмовилися сплачувати рахунок, потім нецензурно облаяли працівників закладу, які намагались їх втихомирити.

- Досить часто трапляється, що любителі дармової їжі замовляють, а потім відмовляються сплачувати замовлення, - розповідає адміністратор кафе, - але ми завжди намагаємось владнати конфлікт самостійно, без втручання поліції. Цього ж разу молоді люди повелись агресивно, до того ж звинуватили працівників закладу в поганому обслуговуванні.

Поліцейські охорони намагались вгамувати хуліганів, але, як виявилось, дані особи не бажали покидати приміщення, а навпаки – почали агресивно відповідати і  правоохоронцям. Відтак їх було затримано та доставлено до Надвірнянського ВП для подальшого з'ясування обставин даного правопорушення.

     Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.06.2018 19:57