У Надвірній запрацював районний центр надання адміністративних послуг

news-image: У Надвірній запрацював районний центр надання адміністративних послуг
У місті Надвірна запрацював районний центр надання адміністративних послуг. Участь у відкритті установи взяли голова обласної ради Олександр Сич, голова ОДА Олег Гончарук, керівники району та міста.

Особливістю районного ЦНАП є надання всіх послуг соціального спрямування. Найбільш затребуваною з них є оформлення субсидій. 

"Суспільство - первинне, держава - вторинна, тому вона повинна робити все можливе, аби життя суспільства стало простішим. Будь-яка реформа повинна полегшувати, а не ускладнювати життя людей. Реформа щодо надання адміністративних послуг вдала. Адже головне, що людина може прийти і в одному місці якісно та прозоро отримати необхідну допомогу. Завжди, коли є дефіцит чогось, є черги і є зловживання. Коли якісно організована робота, зловживання можна мінімізувати", - підкреслив Олександр Сич.

Надвірнянський районний центр надання адміністративних послуг є першим районним ЦНАП, який видає паспорти громадянина України та закордонні паспорти.

За словами  керівника ЦНАПу  Мар’яни Мацько, заклад був створений у 2013 році. Завдяки численним проектам, у яких брав участь ЦНАП вдалося якісно покращити надання послуг громадянам. Зокрема, для зручності відвідувачів було придбано сучасну комп’ютерну техніку, зокрема електронну систему керування чергою, робочу станцію та лінію конфіденційного зв’язку для надання послуг Державної міграційної служби, нові меблі. Працівники ЦНАПу отримали можливість пройти стажування у Польщі та Естонії, відвідали «прозорий офіс» у Вінниці.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.10.2018 12:27