У Польщі запевнили, що у списку нев'їзних українців – тільки чиновники

news-image: У Польщі запевнили, що у списку нев'їзних українців – тільки чиновники
Заборона на в'їзд до Польщі діє лише щодо окремих українських чиновників, відповідальних за прийняття рішень.

Про це розповів віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький в інтерв'ю агентству PAP, – передає Європейська правда.

«Ми говоримо тут про урядовців, представників української держави, а не газет, аналітичних центрів, університетів чи ансамблів пісні і танцю. Тих, хто приймає рішення, які не тільки ображають почуття поляків, йдеться у тому числі про заперечення Волинського злочину, але прославляють українські формування, що співпрацювали з нацистською Німеччиною», – сказав він.

«Це не тільки антипольські настрої, а антиєвропейські – заперечення всього, за що багато українців віддали життя і здоров'я під час Революції Гідності», – додав Ціхоцький.

При цьому він не став відповідати на питання, наскільки довгим є список українців, яким заборонений в'їзд до Польщі.

Дипломат також зазначив, що вони не зобов'язані інформувати про заборону в'їзду тих, хто опинився у списку.

Як відомо, офіційна Варшава не оприлюднюватиме список осіб, яким заборонено в'їжджати до Польщі. Цей список є коротким і ця заборона не суперечить правилам Шенгену.

Згодом керівник МЗС Польщі Вітольд Ващиковський у відповідь на питання про заборону на в'їзд керівника Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича заявив, що це «занадто короткий список».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.11.2017 18:23