У Прикарпатському факультеті НАВС відбувся турнір пам’яті ветеранів

news-image: У Прикарпатському факультеті НАВС відбувся турнір пам’яті ветеранів
У волейбольному турнірі, присвяченого 62-й річниці створення Станіславської школи міліції зіграли чотири команди навчального закладу: Факультету №3, команди ветеранів навчального закладу та Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, а також збірна команда сільських голів Тисменицького району.​​​​​​​

Захід, який уже став традиційним, розпочали з урочистого підняття прапора та виконання Державного гімну України. Потім усі вшанували хвилиною мовчання померлих ветеранів навчального закладу, а курсанти поклали квіти та засвітили свічки пам’яті, інформує прес-служба Нацполіції в області.

Перед присутніми виступила декан факультету підполковник поліції Юлія Терещенко, ветеран навчального закладу колишній проректор, полковник міліції у відставці Василь Сопків, який виступив від імені родин померлих ветеранів.

Відтак розпочалися спортивні змагання під головуванням судді, майстра спорту України з волейболу І-ої категорії Василя Гайдайчука. 

У напруженій та завзятій боротьбі перемогу здобула команда ветеранів навчального закладу, друге місце посіла команда ветеранів ГУНП в Івано-Франківській області, третє – курсантів факультету і четверте місце зайняла команда сільських голів Тисменицького району.​​​​​​​

На завершення турніру переможців нагородили перехідним кубком, а інших команд-учасниць – ювілейними медалями та грамотами.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.04.2018 08:41