У скільки прикарпатцям обійдеться відправити дитину до літнього табору

news-image: У скільки прикарпатцям обійдеться відправити дитину до літнього табору
Цьогоріч за кошти обласного бюджету на Прикарпатті оздоровиться 1182 дитини у літніх таборах, з них 500 путівок буде надано на умовах співфінансування, тобто 25% відсотків вартості сплачуватимуть батьки.

Про це в ефірі «UA:Карпати» розповів заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Сташків.

Чиновник повідомив, що у минулому році за кошти обласного бюджету було придбано 1330 путівок, з державного бюджету 720 дітей оздоровилися у ДП «Молода гвардія» та Міжнародному дитячому центрі «Артек Буковель» за кошти держбюджету та близько 3000 відпочили у межах області за кошти місцевих бюджетів.

Цьогоріч середня вартість путівки складатиме 5 600 гривень. На оздоровлення дітей з обласного бюджету вже виділено 7 мільйонів 400 тисяч гривень. За ці кошти у літніх таборах планують оздоровити 1182 дитини. Повністю безкоштовні путівки надаватимуть дітям пільгових категорій. Окрім того, понад 6 мільйонів на оздоровлення дітей направлять з районних бюджетів.

За словами Сташківа, минулого року на Прикарпатті діяло 15 закладів оздоровлення дітей, наразі всі вони збережені. Водночас цьогоріч планується провести атестацію ще одного такого закладу. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.05.2018 19:43
загрузка...