У США запатентували роботів-бджіл

news-image: У США запатентували роботів-бджіл
Основна задача роботів-дронів - запилення рослин. Водночас місця посівів бджоли мають знаходити автоматично - за допомогою датчиків та камер.

У США мережа гіпермаркетів Walmart зареєструвала патент на новий тип дронів у вигляді бджіл. Про це пише Вголос з посиланням на Science Alert.

Разом із робо-бджолою, компанія запатентувала ще 5 типів фермерських безпілотників. Один з них знаходитиме шкідників, а інший контролюватиме здоров’я сільськогосподарських рослин.

Вчені вже давно шукають способи запобігти загрозі сільському господарству через швидке зниження популяції бджіл. Адже без запилення майже третина продуктів, що споживає людство, можуть зникнути.

Зокрема, дослідники з Гарвардського університету розробили прототип подібних бджіл ще в 2013 році. А у 2017 їх колеги з Японії представили міні-безпілотники, здатні замінити бджіл у запиленні рослин.

Примітно, що роботи-бджоли стали головними героями фантастичного серіалу «Чорне дзеркало». За сюжетом хакери перепрограмували бджіл на вбивство людей.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2018 16:00