У Тисмениці поліцейські навчали дітей правил безпечної поведінки

news-image: У Тисмениці поліцейські навчали дітей правил безпечної поведінки
Сьогодні, 18 червня, тисменицькі поліцейські нагадали про безпеку на канікулах учасникам дитячого духовно-відпочинкового табору.

Старший інспектор ювенальної превенції Леся Долинська з колегами з групи реагування патрульної поліції Тисменицького ВП долучилися до насиченої програми для дітей з райцентру, які зараз відвідують літній табір «Промінчики милосердя» у місцевій церкві Святого Миколая.  Про це пише прес-служба Ювенальної Превенції Прикарпаття.

Разом з його організаторами працівники поліції піклуються про те, щоб відпочинок та дозвілля школярів були передусім безпечними та пізнавальними.
Під час заняття з понад сотнею тисменицьких дітлахів поліцейські пригадали їм основні правила безпечної поведінки в побуті, на вулицях та дорогах, біля водойм та у воді, при виявленні небезпечних предметів, застерегли від ризикованих розваг. Найкращі знавці «дорожньої абетки» отримали від поліцейських символічні відзнаки, а найменші таборяни - цікаві ілюстровані книжечки про Правила дорожнього руху, з допомогою яких вони вдома ще раз обговорять цю важливу тему з батьками. 

Також діти з цікавістю знайомилися з оснащенням службового автомобіля, яке працівники поліції використовують у службовій діяльності, та розпитували про особливості поліцейської служби.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.06.2018 22:03