У зв'язку із заміною водопроводу на коломийських вулицях перекриють рух

news-image: У зв'язку із заміною водопроводу на коломийських вулицях перекриють рух
У зв’язку з проведенням робіт по заміні водопровідної мережі чи підключенню нового водопроводу декілька коломийських вулиць перекриють.

У зв’язку з проведенням робіт по заміні водопровідної мережі на вулиці Театральній з 24 до 29 вересня включно з 8.00 до 19.00 буде перекрито рух транспортних засобів на вулиці Театральній (на ділянці від вул. Шевченка до вул. Пекарської) та вулиці Валовій, Пекарській.

Об’їзд ділянки будівництва буде здійснюватися на вулиці Шевченка, інформує Бліц-Інфо з посиланням на Коломийську міську раду.

Також  у зв’язку з заміною водопроводу на вулиці С. Стрільців (на ділянці від Площі Скорботи до вул. Чехова), з 24 до 29 вересня з 8.00 до 19.00 год. буде перекрито рух транспортних засобів. Об’їзд ділянки будівництва буде здійснюватися на вулиці Петлюри, Чехова.

У зв’язку з проведення робіт по підключенню нового водопроводу на вулиці С. Стрільців 24 вересня з 9.00 до 16.00 год. буде перекрито рух транспортних засобів на бул. Л. Українки (від вул. Шухевича до вул. Чорновола). Об’їзд ділянки будівництва буде здійснюватися на вулиці О. Кобилянської та Шкрумеляка. 

Крім того, у зв’язку з проведення робіт по заміні водопроводу на вулиці Богуна з 24 до 25 вересня включно з 8.00 до 19.00 буде перекрито рух транспортних засобів на ділянці (від заїзду садочка №9 на вулиці Яворницького до буд №12а по вул. Богуна). Об’їзд ділянки будівництва буде здійснюватися на вулиці Яворницького, Крип’якевича, Богуна.

Зокрема, з 26 до 29 вересня з 8.00 до 19.00 буде перекрито рух транспортних засобів на вулиці Богуна від вулиці Мазепи до вулиці Крип’кевича. Об’їзд ділянки будівництва буде здійснюватися на вулиці Крип’якевича та Симоненка.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2018 18:29