Учасники АТО з дружинами пройшли духовну реабілітацію у Гошеві

news-image: Учасники АТО з дружинами пройшли духовну реабілітацію у Гошеві
Близько 30 учасників мали змогу протягом тижня відновитися духовно, психологічно та фізично. Унікальна атмосфера, створена у монастирі Згромадження Пресвятої родини, стала для них цілющою.

Протягом тижня учасники мешкали у монастирі Згромадження Пресвятої родини у селищі Гошів Івано-Франківської області. Щоденна Літургія та інші молитви дали реабілітантам досвід спілкування з Богом, дехто з приїжджих досвідчили це вперше. Під час реабілітації постійно були присутні двоє священників. Їхні духовні науки тісно пов’язані із досвідом, який пережили бійці в зоні АТО, а їхні дружини, чекаючи вдома, а також з труднощами, з якими зіштовхується сім’я після повернення бійця з війни. Повідомляє Архієпархія УГКЦ.

Не менш важливою була і робота психологів. У тандемі зі священиками вони пропрацювали основні труднощі, з якими зіштовхується боєць та його родина: стрес, злість, тривога, травма, проблеми та конфлікти у сім’ї. У групі учасники ділилися наболілим і своїми труднощами, які в такому товаристві розуміли та приймали. А також вчилися технік і навичок, як давати собі раду із викликами та психологічними проблемами.

Відпочили атовці і фізично. Усі мали курс масажу, також отримали корисні поради щодо фізичної реабілітації, побували на термальних водах у Береговому.

Коли на завершення реабілітації учасники ділилися враженнями, то багато із них сказали, що зовсім по-новому подивилися на своє життя і кожен зумів взяти для себе необхідне.

Традиція проведення реабілітації військових та їхніх родин у Гошівському монастирі триває два з половиною роки. Завершився уже 22-й курс реабілітації. Цей час показав на скільки важливою є саме сімейна віднова і те, який глибокий і позитивний відгук вона знаходить в серцях учасників.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.02.2018 05:40