Україна наклала санкції на російські партії

news-image: Україна наклала санкції на російські партії
Президент Петро Порошенко ввів у дію санкції проти низки російських партій, причетних до виборів в анексованому Криму.

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави, пише Gazeta.ua.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)",- ідеться в документі.

Указ набирає чинності з дня його опублікування. Контроль за виконанням рішення РНБО покладений на секретаря Ради нацбезпеки.

21 червня РНБО розширила список антиросійських санкцій, який збільшився до 1762 фізичних та 786 юридичних осіб. Ці обмеження - симетричні тим, які 11 червня уряд США запровадив проти юридичних осіб, причетних до діяльності російських спецслужб у кіберпросторі.

Список юридичних осіб доповнили політичними партіями і громадськими організаціями, які брали участь у підготовці і проведенні незаконного голосування на території окупованих Криму та Севастополя в рамках виборів до Державної Думи у 2016 році. Це Центральна виборча комісія РФ, Виборча комісія "Республіки Крим"; партії "Єдина Росія", "Ліберально-демократична партія Росії" (ЛДПР), "Батьківщина", "Демократична партія Росії", "Патріоти Росії", "Аграрна партія Росії", "Комуністична партія Російської Федерації", Союз ветеранів Афганістану, громадські організації "Союз пенсіонерів Росії", "Бойове братство", громадський рух "Корпус "За чисті вибори".

Крім того, у доповненому списку опинилися російські бізнесмени Аркадій і Борис Ротенберги.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2018 08:43