Українська школярка здобула золото на еко-олімпіаді у США

news-image: Українська школярка здобула золото на еко-олімпіаді у США
11-класниця з Маріуполя Катерина Малкіна, яка винайшла спосіб утилізувати пластикові відходи за допомогою личинок жуків, здобула золото на "Олімпіаді геніїв" у США.

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України, пише УП

Свою роботу "Метод біоутилізації поліетилену високої щільності" дівчина представила у змаганні з 1300 іншими школярами з усього світу у різних категоріях.

Заступник голови Донецької ОДА Ігор Стокоз на своїй сторінці у Facebook зазначив, що новація роботи полягає у створенні нового, низькозатратного і безпечного способу утилізації поліетилену високої щільності.

За його словами, розробка Катерини зможе мінімізувати техногенний вплив на навколишнє природне середовище, а також допоможе з рішенням кількох масштабних проблем, пов`язаних зі спалюванням сміття.

Раніше у 2018 році зі своїм проектом Катерина посіла ІІІ місце у секції "Охорона довкілля та раціональне природокористування" під час Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Цього року команда України від МАН на "Олімпіаді геніїв" складалася з 8 осіб.

Усього українці здобули 2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові медалі.

"Олімпіада геніїв" (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.06.2018 09:51