Українські і європейські парламентарі у Франківську радяться, як розвивати гірські території

news-image: Українські і європейські парламентарі у Франківську радяться, як розвивати гірські території
Сьогодні, 18 вересня у Франківську розпочалось Восьме засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом (ПКА).

Участь у засіданні беруть народні депутати України, депутати Європейського Парламенту, представників Уряду України та ЄС, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Під час засідання планують обговорити актуальні питання відносин України з ЄС та перспективи подальшого поглиблення.

За словами голови ОДА Олега Гончарука, допомога країн ЄС для нас є дуже важливою. Тож від цього засідання вони очікують прийняття ряду серйозних рішень.

"Досвід наших партнерів є для нас дуже важливим. Проведення цього засідання для Прикарпаття дасть можливість показати життя гірських регіонів, зокрема Верховини. Тож очікуємо згодом європейських грантів на розвиток гірських територій Франківщини. Ми не говоримо нашим європейським партнерам дайте нам гроші, а кажемо, що готові вчитися і просимо про підтримку наших починань",- каже Гончарук.

Як зауважила європарламентар Ребека Гармс, під час засідання вони будуть звертати увагу на три основні теми: чи спрацьовує допомога ЄС в Україні, чи реформа децентралізації і боротьба з корупцією триває, та якою є ситуація з нацменшинами і Україні.

"По всій Україні у нас є різні проекти, які підтримуються ЄС. Я побачила, що сьогодні нам треба посилити нашу допомогу для розвитку цього регіону, його інтелектуального потенціалу. Прикарпаття багате природними скарбами і ми зацікавлені у розвитку туристичного потенціалу",- каже європарламентар Ребека Гармс.

Водночас член європарламенту, Даріуш Розаті зауважив, що вперше приїхав до Франківська і у нього прекрасні враження.

"Ми тут для того, щоб допомогти нашим колегам краще працювати. Ми бачимо багато чого, що потрібно зробити і в боротьбі з корупцією і в розвитку міст, тож будемо допомагати",- каже Розаті.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.09.2018 16:41