Українські паралімпійці другий день поспіль лідирують на лижно-біатлонному кубкові світу

Недільний день починається з новин від українських паралімпійців з фіналу кубку світу з лижних перегонів та біатлону, котрі сьогодні, 19 березня, вибороли в японському Саппоро 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди та з 15 медалями, з яких 4 золоті, 5 срібних та 6 бронзових нагород, другий день поспіль очолили турнірну таблицю змагань кубку світу.

Сьогоднішні змагання з лижних перегонів, коротка дистанція, розпочались із золотої нагороди, як і вчора, у виконанні Максима Ярового, який показав 14:12.4 результат у категорії чоловіки, сидячи, пише прес-служба НКСІУ.

Другу золоту нагороду, вже традиційно, виборола Олександра Кононова з результатом 7:52.4. Її подруга по гонці в категорії жінки, стоячи, Юлія Батенкова-Бауман стала третьою (8:18.5).

У чоловіків у цій же категорії третім став Григорій Вовчинський (13:04.3).

Оксана Шишкова з гайдом Володимиром Івановим (8:25.5) вибороли срібну медаль, а Наталія Рубановська з гайдом Ладою Нестеренко стали третіми (8:49.6) серед жінок з порушеннями зору.

У чоловіків у цій же категорії другим виступив Юрій Уткін з гайдом Русланом Переходою (13:40.2), бронзову нагороду отримали Ярослав Решетинський з гайдом Артуром Гергардтом (13:51.3)