Уродженка Прикарпаття у фіналі конкурсу «Міс українська Канада»

news-image: Уродженка Прикарпаття у фіналі конкурсу «Міс українська Канада»
За місце у фіналі конкурсу цього року боролося близько 80 дівчат з усієї Канади. У фінал потрапили тільки 17 неймовірних українок з Альберти, Манітоби, Британської Колумбії, Онтаріо та Саскачевану.

Зокрема серед фіналісток конкурсу є і уродженка Косова Уляна Библюк. Зараз дівчина проживає в Торонто, Онтаріо, пише Бліц-Інфо з посиланням на Разом.

"Уляна, випускниця Київського політехнічного інституту, зачаровує своєю відкритістю і позитивом. Вона бакалавра з менеджменту, зараз працює в компанії,  консультуючи іноземних студентів з питань освіти в Канаді. Уляна – творча людина, закінчила музичну школу по класу фортепіано, 19 років займалася бальними танцями. У вільний час цікавиться психологією та захоплюється творчістю Ліни Костенко. Від участі в проекті вона з нетерпінням чекає цінного досвіду, нових знань і гарних друзів, а його організаторам та учасницям бажає творчого натхнення. Уляна переконана, що кожна з фіналісток гідна перемоги на цьому конкурсі", - розповідають про дівчину на сайті конкурсу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.02.2018 18:55