В Галицькому нацпарку облаштували нову туристичну атракцію

news-image: В Галицькому нацпарку облаштували нову туристичну атракцію
З метою популяризації та розвитку екотуризму у регіоні, підвищення екологічної свідомості та освіти населення, моніторингу зимівлі та міграцій водоплавних птахів на Бурштинському водосховищі, в колонії сірих чапель та проведення екскурсій на Касовій горі реалізовано проект «Пізнай природу Бурштинського Опілля».

Так, у Галицькому національному природному парку облаштовано нову екологоосвітню і туристичну атракцію, яка дозволить місцевим мешканцям та гостям краю краще пізнати красу і багатство природи Опілля. 

Еколого-пізнавальний маршрут розпочинається поблизу автостоянки Бурштинської ТЕС, на березі водосховища (яке входить до складу Галицького НПП без вилучення у землекористувачів), де в період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів. Тут обладнано оглядовий майданчик з інформаційними стендами та лавочками для короткотермінового відпочинку. За кошти донаторів придбано моноклі та зорову трубу для спостережень за птахами.

На стендах розміщено інформацію про: 
- важливе господарське та природоохоронне значення водосховища;
- орнітофауну цієї водойми;
- birdwatching, як різновид екологічного туризму;
- маршрут та правила поведінки підчас екскурсії.

Наступна туристична зупинка – оглядова вишка, споруджена в рамках проекту, поблизу колонії сірих чапель у лісовому масиві парку. Ця споруда захистить колонію від докучливих туристів, які часто сюди навідуються, дозволить птахам спокійно виводити потомство, а для туристів забезпечить зручний огляд. З березня в колонії буде встановлено відеокамеру онлайн-трансляція і в інтернет-мережі можна буде спостерігати за життям цієї колонії. 

Завершується подорож на вершині славнозвісної Касової гори - природної перлини заходу України (входить до складу Галицького НПП без вилучення у землекористувача - Бовшівської с/р ). Тут теж споруджено оглядовий майданчик і встановлено інформаційні стенди.

Надзвичайно важливо, що цей проект реалізовували спільно з сільською молоддю. Ці молоді люди вже вивчають текст нової екскурсії і готуються до відкриття нової туристичної атракції нашого Опілля. І ми теж з нетерпінням чекаємо …


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.11.2017 07:22