В Галицькому районі після обробки полів хімікатами в селі масово захворіла худоба

news-image: В Галицькому районі після обробки полів хімікатами в селі масово захворіла худоба
Надвечір, 22 травня в селі Мединя Галицького району у людей трапилась трагедія - масово захворіла худоба.

Як повідомила в розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо місцева мешканка, сьогодні після обіду в селі одночасно захворіли 17 корів. 

"В ніч на сьогодні близько третьої години агрохолдинг "Мрія", який орендує місцеві поля покропила пшеницю біля річки Лімниця. Людей не попередили. Нас взагалі ніколи не попереджають, щоб люди не йшли виганяти їх. Загалом здулися 17 корів, з них дві вже вмирають і врятувати їх не можна. Хати за кілька метрів від оброблених полів і худоба пасеться також поруч", - розповідає пані Ірина.

Дівчині, яка пасла корів викликали швидку, бо вона скаржилась на гіркоту в роті, головний біль, нудоту, знемагання.

За словами жінки, фірма тримає поля вже кілька років і щороку після оброблення у дітей починається нудота, блювання, діарея. Проте, що може статися таке нещастя, люди навіть не очікували.

Мешканці села викликали поліцію, щоб написати заяви.

Люди в розпачі, адже не знають чи поверне їм хтось гроші за втрачену худобу і що буде з тваринами, які захворіли.

Водночас, трохи пізніше представники агрохолдингу "Мрія", який селяни звинувачують в обробці, спростували інформацію про оренду поля в цьому селі.

"Агрохолдинг «Мрія» у селі Мединя Галицького району не працює та не має жодного поля. Найближчі до зазначеного місця подій поля, які знаходяться в оренді Компанії, розташовані за 3 км від села Мединя та відділені від нього лісом. На цих полях у кінці травня заплановано посів соняшника. В цій зоні Агрохолдинг «Мрія» у 2018 році не вирощує і не має жодного поля озимої пшениці. Найближче поле з цією культурою розташоване на відстані 25 км від села Мединя", - йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що на Городенківщині раптово помер молодий хлопець. Окрім того на початку травня після обробки полів у Галицькому районі масово загинули бджолородини


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.05.2018 19:15