В Івано-Франківській облраді відзначили кращих лісників

news-image: В Івано-Франківській облраді відзначили кращих лісників
З нагоди Дня лісу, яке відзначають кожну третю неділю вересня в Івано-Франківській обласній раді відзначили кращих працівників лісового господарства.

Генеральний директор Івано-Франківського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс» Олег Олійник зауважує, що ліс найбільше багатство нашої області. Відтак головне завдання лісників, його збереження, примноження та раціональне використання його скарбів.

«В переддень свята щиро бажаю працівникам лісового господарства міцного здоров’я, щастя, достатку, миру, добра, благополуччя», - зауважив Олійник.

Привітав лісників і голова обласної ради Олександр Сич.

«З великою радістю щиро вітаю всіх працівників лісового господарства з святом. Не можу уявити Прикарпаття та Карпати без лісів. Також не можу уявити ліси без фахових людей. Сьогодні дуже важко, є нарікання на вас, на ваших колег. Знаю одне, у час хаосу в державі кожен хоче показати, як він вміє керувати та господарити. З пошаною ставлюсь до вас та вашого професіоналізму. Бажаю аби він був якнайвищим, бажаю перебути цей складний період не втрачаючи свій професіоналізм та дбайливе ставлення до лісу», - зазначив голова обласної ради.

Загалом від облагролісу відзначили 13 кращих представників. Ще три представники лісництв отримали відзнаки від обласної ради.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2017 15:11