В Івано-Франківську діє мережа псевдожебраків

news-image: В Івано-Франківську діє мережа псевдожебраків
Жалібний погляд, милиці та типова історія про злиденне життя - такі не хтирі атрибути щоденно збагачують місцевих жебраків тисячами гривень.

Співчутливі франківці щедро кидають свої кровні біднякам, не здогадуючить, що ті лише частинка великого бізнесу. А справа ця на диво прибуткова, кажуть у поліції. Адже бізнес на жебракуванні - не потребує ні капіталовкладень, ні освіти, а головне... не несе для шахраїв, жодних ризиків.

"За останній рік є кілька випадків коли людина встала і пішла з інвалідного візка. Три випадки коли люди нібито з обрубаними руками просили гроші, але після спілкування з патрульними вони у них з'явились", - розповідає прес-секретар патрульної поліції Микола Гурак.

Про такий вид пасивного шахрайства франківці добре знають, проте продовжують кидати гроші злиденним, здебільшого людям похилого віку. Вони переконані, що станенькі просто не можуть бути аферистами.

У поліції розповідають, здебільшого на франківських вулицях діють мешканці Закарпаття. Вони усі мешкають разом в одній квартирі та мають так званих покровителів. Більшість із них неписемні. Правоохоронці кажуть про особливості місцевого жебракування знають мало не все, проте зробити нічого не можуть.

Щоб не впійматись на гачок шахраїв полісмени радять займатись адресною благодійністю. Детальніше в сюжеті 402 каналу.

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.09.2017 15:10