В Івано-Франківську думають, як боротись з бурульками

news-image: В Івано-Франківську думають, як боротись з бурульками
За минулий тиждень від франківців надійшло понад два десятки скарг на небезпечні бурульки.

Про це йшлось сьогодні під час щотижневої оперативної наради у міського голови, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Тож міський голова Руслан Марцінків поцікавився у керівника Муніципальної інспекції з благоустрою хто має стежити за бурульками та збивати їх.

У свою чергу керівник МАРСу Олег Бевський зазначив, що до цього часу бурульки при потребі збивали вони, однак у них немає технічної можливості робити це постійно.

«Якщо немає можливості їх позбивати, то треба хоча б огородити територію», – запропонував заступник міського голови Микола Вітенко.

Тож Марцінків доручив управителям будинків купити попереджувальні стрічки.

«Ніби 21 століття, безліч технологій та архітектурних факультетів, які випускають спеціалістів, а ми продовжуємо на новобудовах спостерігати утворення буруль. Це при тому, що є дуже багато різних засобів, які передбачають їх утворення. До прикладу можна застосовувати підігрів ринв, це коштує копійки», - зазначив керівник Муніципальної варти Богдан Кухарук.

Міський голова підтримав таку ідею і доручив розробити правила для початку будівництва будинків.

«Напишіть мені 10  пунктів до проектів будівництва, які передбачатимуть вирішення проблем таких як бурульки, парковки та інші. Подивимось, як наші депутати-забудівники голосуватимуть за них», - підсумував мер.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.02.2018 19:14