В Івано-Франківську нагородили переможців "Бюджету участі"

news-image: В Івано-Франківську нагородили переможців "Бюджету участі"
У вівторок, 10 липня, нагородили авторів-переможців програми "Бюджет участі". Голосування за проекти закінчилося 20 червня. Цьогоріч перемогу здобули 5 великих і 32 малих проекти.

Міський голова Руслан Марцінків вручив всім переможцям сертифікати та пам'ятні сувеніри. Він також відзначив, що найважливішим є те, що за проекти цього року проголосував кожен 10 франківець. Також він подякував авторам за їхню активність, інформує прес-служба МВК.

"Дякую всім, хто залучав людей до голосування. На жаль, багато проектів, які набрали багато голосів не перемогли. Проте це добре, що в місті так багато активних мешканців. Адже понад 25 тисяч франківців висловили свою думку щодо проектів, підтримавши один з них. Я переконаний, що чим більше буде у Франківську активних людей, тим краще й комфортніше ми будемо жити", - зазначив міський голова.

Окрім цього Руслан Марцінків розповів, які зміни чекають на Бюджет участі у наступному році. Зокрема це поділ на категорії, виділення окремо екологічної складової - Зеленого бюджету. Він передбачає проекти, які мають на меті озеленення міста.

Також переможці познайомилися з розпорядниками бюджетних коштів, спільно з якими працюватимуть над реалізацією своїх задумів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.07.2018 19:53