В Івано-Франківську облаштують 5 майданчиків для вигулу собак

news-image: В Івано-Франківську облаштують 5 майданчиків для вигулу собак
Взяти відповідальність за тих , кого приручили. До цього закликають в Івано-Франківській мерії. Чиновники скаржаться, люди вигулюють домашніх улюбленців у громадських місцях і не прибирають за ними. Нерідко власники собак приводять їх на шкільні подвір’я та спортивні майданчики. Таким чином створюють там антисанітарні умови.

Міська влада має намір облаштувати майданчики для вигулу тварин. Спеціально відведені місця з’являться в кожному мікрорайоні. Однак до того часу люди повинні дотримуватися загальноприйнятих правил, інформує Вежа

З іншого боку жителі міста потерпають від безпритульних собак. Торік близько півтисячі людей повідомили про випадки укусів, отриманих від бродячих псів. Частині постраждалих надано медикаментозне лікування щодо профілактики сказу.

Торік на комунальному підприємтві “Полігон” стерилізувати понад шість сотень тварин. З них – сто собак отримали спеціальні чіпи. За допомогою системи моніторингу проведено аналіз міграції безпритульних тварин на території Івано-Франківська.

Ідентифікувати власників собак нині практично не можливо, кажуть в мерії. Позаяк люди не поспішають офіційно задекларувати домашніх тварини.

Нині очевидною є потреба муніципального притулку для тварин. Оскільки долею бродячих собак переймаються виключно волонтери.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.03.2018 07:31