У франківських лікарнях зменшується кількість пацієнтів


В Івано-Франківську офіційно є 287 хворих на коронавірус, 21 летальний випадок.

Про це під час прямого ефіру повідомив міський голова Руслан Марцінків. За словами мера, ще на один летальний випадок чекають результат, повідомляє Бліц-Інфо.

"Очікуємо результати обстеження, прижиттєвий ПЛР був від'ємний. Подивимося, що покаже зараз",- зауважив Марцінків.

Варто додати, у міських лікарнях зменшується кількість пацієнтів. У ЦМКЛ - 154, МКЛ №1 - 46. В обласній інфекційній лікарні за весь час перебувало 94 особи, троє дітей з COVID-19 вже виписані. В обласному легеневому диспансері перебуває 27 пацієнтів. 

"У ЦМКЛ вчора з підозрою поступило 11 людей. Загалом у лікарні у важкому стані перебуває 5 пацієнтів, двоє на СіПАП, на кисневій допомозі - 24. У МКЛ №1 проліковано 258 осіб з пневмонією та коронавірусом. Зараз 5 перебувають у важкому стані, четверо на СіПАП, на кисні - 5",- продовжив голова.

У міському пологовому центрі за весь час було проведено 543 тести, 22 були позитивні - в основному у медиків. Станом на сьогодні жодного хворого немає.

У міській дитячій клінічній лікарні за добу поступила одна дитина з пневмонією, яку перевіряють на коронавірус. Загалом було проведено 65 тестів, у 9 підтверджено коронавірус. ПЛР дослідження показало хворобу у трьох діток, зараз вони вже здорові.

У Центрі первинної медичної допомоги було проведено 262 тести, 99 з них мали позитивний результат.

"Якщо в області 1015 хворих, 57 померло, 91 одужало, то з Івано-Франківська 287 випадків, 21 летальний, 55 одужало. Основне є те, що ми маємо падіння кількості пацієнтів, які звертаються",- додав очільник.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!