В Івано-Франківську подружжя пенсіонерів пожертвувало 10 тисяч гривень на підтримку Євромайдану

news-image: В Івано-Франківську подружжя пенсіонерів пожертвувало 10 тисяч гривень на підтримку Євромайдану
Іванофранківці Михайло Кравчук та Мирослава Калина пожертвували 10 тисяч гривень для відправлення людей з Івано-Франківська на підтримку київського Євромайдану.

За словами 89-річного Михайла Кравчука, вони з дружиною за станом здоров’я не можуть підтримати головний Майдан країни фізично, тому вирішили допомогти матеріально.

«Мені дуже болить те, що зараз відбувається в країні. Українцям треба боротись за свою Незалежність, тому треба їхати на Майдан. Ми з жінкою порахували, що 10 тисяч гривень має вистачити для того, щоб відправити великий автобус з активістами до Києва», - зауважив пенсіонер.

Дідусь зізнається, що дуже хоче з дружиною дожити до того моменту, коли Україна нарешті стане «щасливою країною щасливих людей».

«Ми так з дружиною радимося, аби Бог дав дожити до нової України», - говорить Михайло Дмитрович.

Щоб прийняти пожертву від пенсіонерів, до них з переносною скринькою завітали представники івано-франківського Штабу національного спротиву, повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо".

Як зауважує представник Штабу НС Дмитро Чуйко, подружжя в місяць витрачає на ліки від вісімсот до тисячі гривень, проте не пожалкували тих коштів, які роками відкладали, на підтримку позитивних змін у країні.

«На перемогу!», - говорить дідусь і вкидає стопки купюр.

За словами Дмитра Чуйка, цих коштів вистачить аби відправити до Києва двоповерховий автобус, а це понад 70 чоловік.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.12.2013 16:33

Сірожа
20.12.2013 16:57
Хай,Господь милує! І яке ж падло посміло взяти в них ті гроші! Майдану від них краще не стане.І ніхто їх не поверне.
Марта
18.12.2013 22:31
Михайло Ткачук та Мирослава Калина! Ви насправді герої, якими має пишатися уся Україна, Ви є прикладом для молоді, для наслідування! Низький Вам уклін!Нехай Бог Вам дарує ще роки радісного життя, здоров"я нехай Боженько Вам дарує на довгії і блігії літа! Ваш людський приклад є неперевершеним, котрий вразив мільйонів людей по всьому світу!
Артем
18.12.2013 22:02
Великодушные, искренние и очень наивные люди...
Анна
17.12.2013 17:30
Об этом уже много писали. И под всеми публикациями, в комментариях, много требований вернуть деньги старикам. Их поступок - пример великодушия, доброты и мудрости. Но не имеет права ни одна революция брать у стариков последнее. Верните им деньги. Тактично и с любовью.
Світлана
15.12.2013 21:30
http://vk.com/wall-36573302_738413
Руслан
15.12.2013 00:41
Юрiй, Майдан стоит как раз за то, что Вы перечислили, в частности и за принятие антикоррупционных законов, которое от нас требует ЕС. Ну и никакая ассоциация с ЕС не способна нанести Украине бОльший ущерб, чем Янукович и его банда.
Юрий
14.12.2013 22:23
Мария, победы на Майдане не будет.Этот майдан АНТИНАРОДНЫЙ.Вот если бы у него были другие цели например: Долой алигархов,возврат к прежней конституции, требование принятия антикоррупционных законов и Вропа - прочь руки от нас, то поднянись бы все и я в том числе. Вы же сдаёте Родину, хотите убить её экономику, а потому вы не победите никогда.
Катерина
14.12.2013 22:20
Ці люди - надзвичайні, і читати про цей вчинок без сліз на очах - неможливо. Шановні представники івано-франківського Штабу національного спротиву, проявіть свою громадянську позицію і людяність - завітайте до стареньких, придивіться, поцікавтесь що їм потрібно (ліки, харчі, допомога по господарству). "Повернення" не обов'язково робити повністю фінансами. За такий вчинок їм необхідно віддячити увагою і піклуванням, адже цього в старості дуже невистачає. Гроші перераховуюсь на потреби Майдану постійно, і НІХТО не відмовить вам у виділенні коштів на подяку цим шанованим громадянам. Через 4 дні - свято Св. Миколая. Зробіть гарний вчинок, яким ми всі зможемо пишатись, і старенькі будуть пам'ятати це до кінця своїх днів)
Марія
14.12.2013 21:35
які чудові шляхетні люди! це їхня воля, вони так хочуть і мають на це право! Але, будь ласка, не забудьте про них після перемоги!
Віта
14.12.2013 21:17
Вражаюче.... Але обов'язково, гроші потрібно повернути!!! Якщо не грошима то, ну не знаю, купити дружині візок і облаштувати сходи у будинку так, щоб візок можна було вивезти на вулицю.
Таня
14.12.2013 20:15
Верните деньги этим людям!!! Как не стыдно брать такие суммы у пожилых людей?! Не обворовывайте пенсионеров! Они итак натерпелись! Здоровые молодые и трезвые разумом должны сами зарабатывать себе на проезд и на жратву! Старикам помогать нужно, а не отбирать последнее! Стыд и позор, украинцы!!! О какой Европе Вы мечтаете?! Если сами не в силах устоять перед деньгами, забирая у людей последнее... Вы - не лучше парламентской банды... к сожалению...
Юрий
14.12.2013 19:57
Выжила из ума старушка, а вы и рады... Подхватили... Кого ведёте к власти? Кролика? Удава? Дворового боксёра Меркель? Без смеха нельзя эти имена воспринимать.Вы что враги своему отечеству, неджоумки?
Левко
14.12.2013 19:46
Як ви посміли взяти в них ці гроші !?
Поддерживаю!!!
14.12.2013 15:13
Наташа Карпова 13.12.2013 22:47 уважаемый Дмитро Чуйко, пожалуйста, ВЕРНИТЕ старикам их деньги! и выложите фото, что вернули. здоровые мужики не могут себе по 142 грн на автобус скинуться???????? не могут? давайте МЫ поможем. А старикам деньги верните.
Лена
14.12.2013 15:12
Деньги старичкам нужно все вернуть!
Том
14.12.2013 14:58
Чи замислювались ті дописувачі хто просить повернути ці кошти що: цим вони (- можливо, (- як на мене) певен що на всі сто) ображають цих людей заради свого ганебного піару (в тому числі : вирішуючи за них як їм не можна витрачати свої гроші)"?"
Виталій
14.12.2013 14:09
Героям Слава!!!
Люда
14.12.2013 12:43
Просимо всіх, хто зараз читає це повідомлення допомогти зібрати необхідну суму, щоб повернути цій парі. Рахунок (приват-банк): 5457 0823 9093 8350 - Гавриляк Микола Богданович
Євген
14.12.2013 12:31
Світлі люди
Надія
14.12.2013 11:44
франківці, хто їде в найближчі дні на Майдан? Майдан своїх не залишає і підтримує. можна взяти для цих стареньких якісь подарунки звідти. не знаю, але щось можна придумати. може, якісь звернення записати, оголосити зі сцени подяку. найголовніше - це дати зрозуміти, що ми вдячні і не забудемо.
Людмила
14.12.2013 11:01
Гроші треба віддати негайно так щоб стареньких не образити. Пояснити, що місцева громада забрала гроші,тому їх повертають стареньким назад. Подивіться, вониж хворі і дружина до ліжка прикута. Ви ж знаєте які мізерні пенсії в Україні. Як вас совість дозволяє казати, що гроші повертати не треба Це не морально в старих хворих людей забирати останнє!
марта
14.12.2013 10:53
я плакала після перегляду цього відео. А беркута 11 числа забирали з майдану шоколадки і ковбасу...
Таня
14.12.2013 10:48
Гроші у ціх людей треба було брати, як би це було ні важко, бо для них це - вчинок, відчуття прічетності, відчуття власної необхідності країні, яку вони люблять. І віддавати ось так прямо теж не можна - треба, як на мене, зібрати кошти на рахунку, і тримати звьязок з цією родиною. спілкуватися з нею потихеньку передаючи назад кошти. Спілкування і розуміння.
Наталя
14.12.2013 10:34
ці люди все своє життя вірять в кращу долю України....після проголошення незалежності думали . що ось вона вимріяна, виплакана, вистраждана Україна, а ні за 22 роки нічого не змінилося, ми не стали настільки вільними наскільки мріяли наші діди і прадіти, тому це подружжя старається як може допомогти, гроші вертати не варто.... бо даючи їх вони відчувають, що частинку яку могли віддати за кращу долю україни в саме цей дуже важкий момент, вони вклали, у цих грошах.... їхні сльози їхнє прагнення до держави, яку вони може і не побачать... але залишуть ось такий слід... краще ліками допомогти... бо віддавши ту суму, ви розїбєте серце стареньких... їхнє нестримне бажання допомогти змінити ситуацію в країні... для їхнього покоління... найважливішим у житті було є і буде побудувати незалежну україну... ну і звичайно потрібно опублікувати інформацію, на що саме були витрачені гроші....
Михайло
14.12.2013 03:59
Дайте тел ми віддамо. Вишліть на bmjobs@gmail.com
Маргарита
14.12.2013 02:53
Це дуже сильний вчинок і знаю, що образяться старенькі, якщо повернемо гроші,адже хочуть допомогти, як можуть, але давайте все ж допоможемо їм: чи рахунок відкриємо, чи ліками, хоч якось, бо не можна без сліз читати цю новину!!
Раїса
14.12.2013 02:28
Треба повернути стареньким
Таня
14.12.2013 02:04
від влади теперішньої нічим не відрізняються, ті що взяли...!
Таня
14.12.2013 02:03
може якийсь рахунок організувати, знайти їх , скинутись, хоч по трохи, хто може? Як їх знайти можна?
Світлана
14.12.2013 02:01
Я вважаю, що не гарно брати від пенсіонерів гроші, так вони дали, бо серце в них таке добре. Але видно в тих хто брав не дуже м'яке серце раз брати в двох старих немічних людей такі великі для пенсіонерів кошти для них норма. Ті хто хоче поїхати знайдуть можливість і без цих стареньких!!!
Таня
14.12.2013 01:54
Як можна було взяти у стареньких людей таку велигу суму ?? Франківськ? Вам не соромно ? ВЕРНІТЬ їм гроші назад! негайно! Що самі не заробимо? Вони їм потрібні. Я з Коломиї. І мені соромно за Вас. Як цим можна хвалитися, ви ж знаєте, як стареньким людям зараз живеться, по копієчці відкладають ті гроші, економлячи на всьому, а їм іще ліки купувати, найшли чим хвалитися! Соромно
Людмила
14.12.2013 01:39
Нехай прозвітують, тому що совісті вистачила в старих хворих людей останнє взяти, навіть, якщо люди від щирого серця віддавали останнє
Ігор
14.12.2013 01:37
Позор тим хто погодився взяти
Стас Прохор
14.12.2013 01:35
Людмила , я уже видел этот реквизит _ денег не жалко , просто не знаешь дойдут ли они вообще до них
Людмила
14.12.2013 01:32
Ви мусите викласти фото звіт про повернення коштів цій парі. Рахунок, який вказаний для перерахування коштів Рахунок (приват-банк):5457 0823 9093 8350 - Гавриляк Микола Богданович. Пане Миколо Гавриляк, пообіцяйте, що повернете ці кошти стареньким. http://vk.com/havryliak007
Стас Прохор
14.12.2013 01:29
Ребята , если вы знаете что то про данный счет открытый для этих супругов пожалуйста напишите мне в http://vk.com/stasprohorov
Стас Прохор
14.12.2013 01:27
ЕСТЬ ИНФОрмация про то что открыли счет для этой пары ??насколько это правда ???
Стас Прохор
14.12.2013 01:26
ЯК ЗНАЙТИ ЦИХ ЛЮДЕЙ ??????
Ігор
14.12.2013 01:24
Поверніть гроші . Не можна брати в пенсіонерів гроші їм треба давати а не вони нам
Ксения
14.12.2013 01:24
Офигели, потомки... Вы офигели, ПОТОМКИ!!!! Когда была Вторая Отечественная - помощь была меньше, и идея была несколько иной... А сейчас - придумали себе Майдан, а у пенсионеров теперь деньги берете... И куда те деньги пойдут??? на жратву? на очередные безмозглые плакаты? На секонд-хенд для бедных сироток, которые решили продолжить свое экзотическое приключение в столице? Позор и стыд, потомки!!! Не для ТАКИХ воевали и умирали наши деды и бабушки! ЧЕМ вы ЛУЧШЕ президента?!!!! Он тоже тратит ГОСБЮДЖЕТ на благие дела!!! Мне противно и стыдно за ВАС!!!
Людмила
14.12.2013 01:22
Кошти потрібно повернути! Невже ви не знаєте які пенсії в пенсіонерів? Бабуся прикута до ліжка! Громада міста може назбирати кошти на автобус до Києва. Це не морально в старих і хворих людей брати останнє навіть в благих цілях.
Віка
14.12.2013 01:16
По моєму це круто, не потрібно повертати гроші, це їхня допомога, це їхня участь у революції. добре, що є такі люди! Нехай будуть здорові!!
Лілія
14.12.2013 00:37
Віка, можна подбати про ліки і харчі в знак подяки.
Віка
14.12.2013 00:34
Не варто повертати гроші, як тут деякі пропонують з добрих міркувань. Я думаю, цим чудовим людям дуже важливо знати, що вони відправили на Майдан цілий автобус. Це відчуття вчинку, причетності, гідності. Просто уявіть себе на їхньому місці, і певно зрозумієте, як сильно вас розстроїло якби вам повернули гроші.
Лілія
14.12.2013 00:34
Це просто неймовірні люди! Стільки пережили, мабуть, та не зламались) Громада Івано-Франківська вирішила зібрати кошти та повернути їх цим патріотам. Всі бажаючі-приєднуйтесь. http://vk.com/typical_if?fixed=1
Ірина
14.12.2013 00:11
Так не можна, На майдан їдуть молоді люди, і їм заплатити за себе на дорогу не такий вже й кошт. Віддайте гроші людям, це великий вчинок для стареньких, але низький для тих хто взяв ці гроші... Схаменіться.... Це низько.... З іх пенсії таку суму роками потрібно відкладати
Олена
14.12.2013 00:06
Плакала від щастя, що у нас є такі люди, які вірять і віддають все за свою віру! І ми в Києві дуже чекаємо на підтримку з інших міст, бо наше майбутнє - спільна справа. Але будь-ласка, поверніть панові Михайлу та пані Мирославі гроші, їм вони теж дуже потрібні. А ми молоді, ми можемо заробити. Будь-ласка, поверніть з нашою подякою і поклоном.
Оля
13.12.2013 23:54
Дай им Бог здоровья, бабушка к постели прикована.
Емілія
13.12.2013 23:25
Я теж думаю що варто повернути гроші, хто його знає що буде далі, може їм пенсію перестануть платити, на що вони тоді житимуть.
Наталя
13.12.2013 23:01
Будь ласка, ПОЧУЙТЕ людей!!!! Скажіть, що наполягли, поверніть цим чудесним людям їх гроші! З великою подякою від ЇХ народу - поверніть!!! Інакше - вас ніхто не зрозуміє!!!!
Людмила
13.12.2013 22:57
Майте совість люди! Який сором в пенсіонерів гроші брати! Поверніть негайно! Їм на їжу і ліки потріно! А люди можуть на дорогу і свої кошти оплатити.
Ігор
13.12.2013 22:55
Оскільки гроші певно вже птрачено, то ми просто зобов'язані відібрати все нагрбоване непосильним трудом в Кучми, Кравчука, Ющенка і Януковича, щоб повернути кошти от-таким дідусям
Ігор
13.12.2013 22:53
Нехай Яценюк хатинку продасть і дасть гроші на Майдан. А переможемо, продамо Межигір'я, повернемо йому кошти. Відразу видно хто в нас в країні патріот.
Наташа Карпова
13.12.2013 22:47
уважаемый Дмитро Чуйко, пожалуйста, ВЕРНИТЕ старикам их деньги! и выложите фото, что вернули. здоровые мужики не могут себе по 142 грн на автобус скинуться???????? не могут? давайте МЫ поможем. А старикам деньги верните.
Алиса
13.12.2013 22:44
Это ж кем надо быть чтоб взять с них денег?! Доброты она конечно, когда-то и вернется, но успела бы!! Возраст такой, что может ее не дождаться:-(
Уляна
13.12.2013 22:31
Я теж не розумію, як можна в цих людей брати гроші? Краще б депутати скинулись і повернули кошти цим стареньким. Впевнена, що пенсіонери це від щирого серця зробили, але не по-людськи це забирати заощадження за всі роки їхнього життя.....
Іра
13.12.2013 21:25
як в таких людей гроші брати?
Михайло
13.12.2013 21:05
...тоже мені знали в кого таку пожертву взяти... за рахунок двох стареньких в Києв має поїхати двоперховий автобус, від імені всього міста.
Ирина
13.12.2013 20:53
Дякуємо вам за вашу любов до України!
реальность
12.07.2015 08:20
И вот прошло 2 года.Сколько крови взял майдан напрасно. сколько еще прольется.Действительно наши люди живут в илюзорном мире, размышлять не хотят.
Sir.Rapheal
09.07.2015 01:55
Увага запитів: Ми пропонуємо всі види кредитів за ставкою 3%, люб'язно напишіть нам для отримання додаткової інформації про застосування сьогодні, якщо цікаво. Наші кредити добре застраховані на максимальну безпеку, яка є нашим пріоритетом, і 100% законним, і ми добре зареєстровані, E-mail: raphealjefferyfinance@gmail.com ім'я: Адреса: Номер Телефону: Необхідна кількість: тривалість: вік: підлога: Генеральний директор / E-mail: raphealjefferyfinance@gmail.com З Повагою. Сер. Rapheal
Правдоруб
07.01.2014 11:58
Нормально так потанцюємо на ці гроші :)