В Івано-Франківську попрощались з Володимиром Чорноусом

news-image: В Івано-Франківську попрощались з Володимиром Чорноусом
Сьогодні, 22 листопада в Івано-Франківську провели в останню дорогу екс-депутата Володимира Чорноуса.

Попрощатися з ним прийшли родичі, знайомі, представники міської та обласної влади, студенти та небайдужі франківці, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Нагадаємо, Володимир Чорноус помер раптово ввечері 20 листопада на баскетбольному майданчику. У нього обірвався тромб. Йому було 50 років.

Довідково: Чорноус народився 23 квітня 1967 року в Івано-Франківську. У 1984 році закінчив Івано-Франківську середню школу № 10 із золотою медаллю.

У 1995 році закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка (спеціальність «Правознавство», кваліфікація: спеціаліст-юрист).

У 2003 році з відзнакою закінчив Всеукраїнську школу молодіжних лідерів (спеціальність «Управління молодіжною організацією», кваліфікація: бакалавр).

У 2005 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (спеціальність «Державна служба», кваліфікація: магістр).

У 2005 році з відзнакою закінчив Івано-Франківський національний університет ім. В.Стефаника (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», кваліфікація: спеціаліст).

У 1984-1990 роках працював столяром на Івано-Франківському заводі «Позитрон» (з перервою в 1985-1987 роках на службу в Збройних Силах).

У 1990-1993 роках – керівник Івано-Франківського філіалу кооперативу «Азія», голова кооперативу «Тайфун».

У 1993-1997 роках – юрисконсульт управління штабу армійського корпусу, облвійськомату, військових частин Івано-Франківського гарнізону.

З 1996 року – на педагогічній роботі: асистент кафедри правознавства, асистент кафедри документознавства Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу (1996-2000); старший викладач кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (2000-2008); старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Івано-Франківського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» ( з 2008 року і дотепер).

Чорноус був депутатом Івано-Франківської міської ради, член фракції «УДАР-Громадський форум», заступник голови депутатської комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав людини, законності, взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації.

Голова тимчасової депутатської контрольної комісії з вивчення і перевірки матеріалів, викладених у публікаціях ЗМІ, щодо фактів можливих зловживань з використанням бюджетних коштів.

Керівник безкоштовної юридичної приймальні ГО «Громадський форум Івано-Франківська».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.11.2017 15:26