В Івано-Франківську провели футбольний турнір пам'яті загиблих за незалежність України

Два дні поспіль в Івано-Франківську юні футболісти виборювали право називатися кращою командою дитячого турніру, присвяченого вшануванню пам'яті загиблих воїнів за Незалежність України серед команд спеціалізованих шкіл та клубів міста Івано-Франківська (2006 р. н).

Турнір тривав два дні, 30 квітня та 1 травня, участь взяли лише місцеві команди. У перший день відбувалися стикові ігри, наступного дня визначилися переможці змагань. Головний приз турніру, красень-кубок отримала команда «Юніор-1».

У фінальному матчі ДЮФК "Юніор"-І ( тренер О. Микуляк) переміг ДЮФК "НІКА-05" -І (тренер І. Лукань) з рахунком 2:0.

В матчі за третє місце перемогу вибороли юні вихованці СДЮСШОР "Прикарпаття" -І (тренер В. Гуменяк), які здолали команду ОДЮСШ (тренер В. Лесів), з рахунком 3:0. 5-те місце у команди ДЮСШ-3 (тренер О. Горбатий), яка перемогла ДЮФК "Юніор"-ІІ (3:0). 7- місце у команди СДЮСШОР "Прикарпаття" - ІІ, 8-ме у ДЮФК "НІКА"-ІІ.