В Івано-Франківську пройшов марш "За майбутнє без олігархів"

news-image:  В Івано-Франківську пройшов марш "За майбутнє без олігархів"
У неділю, 22 квітня в Івано-Франківську націоналістичні сили провели марш «За українське майбутнє без олігархів».

Представники ВО "Свободи", "Національного корпусу" та "Правого сектору" та сотні іванофранківців вийшли з основною вимогою до  влади – прийняти пакет антиолігархічних законів, які зможуть вивести країну з кризового стану. До акції долучився лідер "Свободи" Олег Тягнибок,  голова обласної ради Олександр Сич, нардеп-свободівець Михайло Головко, народний депутат України 7 скликання Юрій Сиротюк, голова фракції "Свободи" в облраді Михайло Королик, очільник прикарпатського "Національного корпусу" Сергій Сивачук.

Марш стартував з площі перед пам'ятником Івану Франку та завершився віче на Вічевому майдані. Учасники пройшли містом з гаслами "За українське майбутнє без олігархів", "Слава Україні", "Чемодан. Вокзал, Мальдіви", "Україна понад усе".

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок наголосив, що націоналісти пропонують Уряду та парламенту два напрямки антиолігархічних законів: економічний і політичний. 

Економічний – це закони про деофшоризацію, про скасування приватних монополій, про впровадження податку на розкіш, про впровадження прогресивної шкали оподаткування, про припинення приватизації стратегічних підприємств і унеможливлення приватизації землі сільсько-господарського призначення.

«Ці закони мають повернути у державну власність енергогенеруючі і енергорозподільні компанії, які сьогодні належать олігархам, завдяки яким у нас і ростуть ціни на комунальні послуги», - наголосив Тягнибок.

У політичному блоці закони про імпічмент президента, про скасування депутатської, суддівської, президентської недоторканності, про прозору і просту процедуру відкликання депутатів, чиновників і суддів, нове виборче право.

«Націоналісти проти олігархів, але за заможних людей! Бо це люди, які живуть за правилами держави, сплачують податки і не створюють недобросовісної конкуренції. Останнє заважає створенню середнього класу в Україні, що так нам потрібно», - пояснив Олег Тягнибок.

Голова обласної ради Олександр Сич зауважив, що оліргахія – це найбільше зло в Україні, відтак українці матимуть достойне життя тільки тоді коли переможуть її.

«Допоки в Україні панує олігархія доти у нас буде законсервований постсовецький стан, доти будь-які реформи – це імітація. Хто такий олігарх? Це людина, яка тримає у власності цілу базу економіки України, або групку стратегічних для України підприємств. Це людина, яка маючи величезні гроші вв’язується в політичну партію або впливає на найвижчих державних чиновників України. Це людина, яка має у своїй власності загальнонаціональний засіб інформації – радіо, газети, телебачення. Маючи величезні гроші він захищає те, що має. Маючи телебачення він зомбує українців, кажучи: я найкращий, вибирайте мене. Поки в Україні панують олігархи доти ми будемо жебраками. Доки в політиці будуть пропагувати їхні служки, а не українці, які хочуть дбати за добро української нації», - акцентував голова облради.

Очільник обласного осередку ВО "Свобода" Михайло Королик зауважив, що пропонуватиме внести на сесію облради проект рішення зі зверненням до Верховної ради України з вимогою прийняття антиолігархічних законів.

«Вже і сьогодні українці заслуговують жити у своїй країні заможно, достойно та гідно. Все у наших з вами руках. Багато поколінь українців віддали свої життя в боротьбі за незалежність України, вже сучасні українці виходили на майдани задля змін системи, сьогодні на сході України відбувається війна з окупантом. Кожен з нас не має права нарікати на той рівень життя, який є зараз. Ми повинні взяти прапор боротьби і звільнити нашу країну раз і назавжди, побороти олігархів і зруйнувати ту систему, яка знущається над кожним українцем. Нажаль влада все робить для того щоб українці були розчаровані та тікали закордон. Щоб люди не приходили на вибори, аби казали, що всі політики одинакові. Єдине, що ми українці можемо зробити – це не боятися», - підкреслив Королик.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.04.2018 18:41