В Івано-Франківську реалізовують проекти «Бюджету участі»

news-image: В Івано-Франківську реалізовують проекти «Бюджету участі»
Цього року в Івано-Франківську започаткували програму «Бюджет участі». За результатами голосування мешканців міста, 13 проектів-переможців отримали фінансування до 50 тис. грн. З червня розпочався етап реалізації задумів.

Виконавчий комітет для кожного окремого проекту визначив відповідальний структурний підрозділ, що став розпорядником бюджетних коштів.

На вул. Північний Бульвар, 7А реалізували проект-переможець голови ОСББ «Бульвар-ІФ» Людмили Бургай. Тут встановили новий дитячий майданчик та закупили тенісний стіл. Пані Людмила зазначає, що намагається брати участь в усіх муніципальних проектах. Тому охоче заповнила заявку і на пілотну програму «Бюджету участі».

Після отримання фінансування почала співпрацю з розпорядником коштів – департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою. Авторка зазначає, що усі акти підрядник, якого вона обрала, направляв безпосередньо до департаменту. І виконавчий комітет – розпорядник бюджетних коштів - оплачував рахунки безготівковими платежами.

«Я дуже вдячний іванофранківцям, які долучились до «Бюджету участі» цьогоріч. Приємно здивований кількістю заявок та кількістю людей, які проголосували. Ця програма – гарна практика західних країн, яка дає змогу кожному з нас долучитись до розподілу бюджетних коштів та реалізувати той проект, який, на думку громади, найбільш важливий у місті. «Бюджет участі» будемо продовжувати й надалі, крім того, наступного року плануємо збільшити загальне фінансування програми», - розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.09.2016 20:21