В Івано-Франківську відбулася зустріч "Meet the TEDx"

news-image: В Івано-Франківську відбулася зустріч "Meet the TEDx"
Сьогодні, 25 вересня, у громадському ресторані "Urban Space 100" відбулася традиційна щорічна зустріч "Meet the TEDx".

"Meet the TEDx" вже традиційний захід в рамках підготовки до конференції TEDx, покликаний розповісти про суть руху TED.

Для учасників зустрічі організатори Христина Вінтонів і Олег Регуш підготували підбірку надихаючих виступів під час конференцій TEDx з усього світу.

"Команда TEDxIvanoFrankivsk робить все для того, щоб в Івано-Франківську люди могли послухати спікерів вживу, - розповів співорганізатор конференції Олег Регуш. - Ми сподіваємося, що наші спікери когось надихнуть на здійснення мрії, або навіть на ідею. Ми всі чудово знаємо, що втілення хорошої ідеї – найцінніша інвестиція у майбутнє".

Нагадаємо, 30 вересня в "Арена-Центрі" відбудеться конференція "TEDxIvanoFrankivsk". TEDx – щорічні конференції, котрі проходять по всьому світу і присвячені "ідеям, які варті поширення". В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Франківськ перейняв естафету у 2013. 

Тема цьогорічної конференції "Сила розуму" – про силу інтелекту та ідей, що здатні змінювати світ на краще. 10 вражаючих виступів 13-ти неймовірних спікерів не залишать байдужим нікого.

Перед гостями конференції виступлять:

-       в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун;

-       головний виконавчий директор провідної американської фірми "Powers Young & Company", волонтер Корпусу Миру США в Україні Алан Янг;

-       дизайнер і музикант Ярема Стецик;

-       науковець, математик, який працює над програмним забезпеченням для американської технології брейн-інтерфейс Олексій Рубанов;

-       керівний партнер стратегічної агенції цифрового маркетингу Aimbulance, лектор і ведучий навчальних програм з електронного маркетингу в KMBS Роман Гавриш;

-       композитори, організатори сучасного мистецького фестивалю PORTO FRANKO Роман Григорів та Ілля Разумейко;

-       філософ, дослідник та викладач майндфулнес, інструктор медитації і коуч Жасулан Абішев;

-       засновник проекту Ukraїner Богдан Логвиненко та режисер проекту Микола Носок;

-       учасники музичного гурту “Фолькнери” та культурно-мандрівницького проекту “Двоколісні хроніки” Ярина Квітка та Володимир Муляр.

Квитки можна придбати за посиланням http://buy.tfe-lite.com/uk/72005/ Тільки сьогодні до 23:59 діє знижка на квитки з промокодом "lovetedx".

Проведення конференції стало  можливим завдяки генеральному партнеру - Інвестиційно-будівельній компанії "Вертикаль".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2017 21:16