В Івано-Франківську відкрили ще один незвичний дитсадок

news-image: В Івано-Франківську відкрили ще один незвичний дитсадок
Сьогодні, 10 жовтня в Івано-Франківську відкрили другий екологічний дитячий заклад "Вулик".

Засновниця мережі дитячих закладів «Вулик» Наталія Пересадько зауважує, що особливістю садка є навчання за методикою Монтесорі, яка спрямована на максимальний розвиток самостійності.

«Діти самостійно вибирають справи якими хочуть займатись та скільки часу на це витрачати. У дорослому віці такі люди більш впевнені у собі, вони умотивовані, легко обирають свій життєвий шлях та отримують від цього задоволення», - зазначає Пересадько.

За її словами, всі дитячі простори виготовлені з екологічних матеріалів.

Дитсадок знаходиться в екологічно чистій зоні на березі річки. У дворі ростуть багаторічні дерева, що сприяє максимальному наближенню дітей до природи.

«Ми задоволені, що змогли збудувати такий соціальний об’єкт. Система дошкільної освіти в нашому місті потрібна. Зокрема наш перший дитсадок «Вулик» користується популярністю. Відтак у наших планах здубувати середню школу для наших дітей на території містечка «Центральне» - акцентує директор будівельної компанії «Спілка Забудівників» Микола Филюк.

Олена Миронюк, яка привела у дитсадок свого сина Радомира розповідає, що хлопчик з 1,4 роки відвідує різноманітні дитячі клуби.

«Спочатку син ходив у державний садочок, однак через те, що постійно хворів його прийшлось звідти забрати. Тепер ми зупинились на методиці Монтессорі і вибрали саме «Вулик», - зауважує франківка.

Загалом, дитсадок розрахований на 60 дітей. Це чотири групи дошкільнят від 2 до 6 років.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.10.2018 19:12